[curtana, excalibur, joyeuse]
 #520019  od VMach3
 před 1 rokem
Bezpečnostní záplaty jsou součástí ROM, neaktualizují se samostatně.
Kozuch se to líbí
 #520038  od Kozuch
 před 1 rokem
Výše je zmíněno toto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 1 rokem
... Po instalaci se hned telefon ještě znova sám aktualizoval na ještě novější verzi.

Takže někomu bezpečnostní OTA asi jde... Co jsi dostal konkrétně za verzi?

Ten oficiální systém manuální instalace aktualizací (který jsem využil) vypadá, že by dokázal nainstalovat cokoliv ručně, snad i bezpečnostní update... otázka, je, kde ten update ručně stáhnout.

Co přesně myslíš tím, že bezpečnostní záplaty jsou součástí ROM, a neaktualizují se samostatně?
 #520040  od VMach3
 před 1 rokem
Tím je myšleno že, žádná bezpečnostní záplata není vydávána samostatně. Tudíž nemáš co aktualizovat.

To co cituješ byla aktualizace ROM na novější verzi než byla tímto manuálním záměným
způsobem nainstalovaná, jelikož v době kdy jsem dával odkazy ke stažení ROM v postupu záměny, vyšla nová aktualizace ROM.
Kozuch se to líbí
 #520041  od Kozuch
 před 1 rokem
Ale vždyť bezpečnostní OTA aktualizce jsou samostatné ne? Mají třeba jen stovky MB a instalujou se přes to menu aktualizací v nastavení MIUI... Ano, chápu, že bezpečnostní update můžeš taky instalovat s celou ROM, ale pokud máš inkrementální ZIP update, tak snad nemusíš, ne?

Tady je to vidět: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Europe
OTA Update
13.0.2.0.SJZEUXM
919.40 MB
Apply for 13.0.1.0.SJZEUXM
Download: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Takže to je přesně to, co jsem hledal, akorát to je EEA. Pro Global není asi zatím security update. :slight_frown: Lidi s EEA by myslím mohli toto ručně nainstalovat ne?
 #520043  od VMach3
 před 1 rokem
To ale není samostatná bezpečnostní záplata, je to rozdílový aktualizační balíček ROM. Takovýto rozdílový balíček obsahuje pouze pozměněné části mezi předchozí a současnou verzí MIUI z důvodu snížení datové velikosti při "stahování vzduchem".

Rozdílový balíčky lze samozřejmě instalovat manuálně prostřednictvím aplikace Aktualizace, ale je nutné zachovat při instalaci posloupnost verzí MIUI.
Kozuch se to líbí
 #520301  od milzu
 před 1 rokem
Dnes som to skusil podľa návodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a podarilo sa, už tam mám verziu 13.0.2.0. Je to pomerne jednoduché, na 1 pokus sa mi to nepodarilo. Pri druhom som starú verziu vymazal a podarilo sa. Darček pod stromček :wink: :-D
 #520615  od Marek.j
 před 1 rokem
Vše jsem stáhl dle předchozího návodu a při ověření aktualizace telefon píše - Ověření balíčku aktualizací se nezdařilo. proveďte aktualizaci pomocí USB. Nějaká rada jak postupovat dále?
verze MIUI: MIUI Global 12.5.5 Stabilní RJZMIXM
 #520632  od Kozuch
 před 1 rokem
@Marek.j
Stáhl jsi Global V13 jak jsem odkazoval výše? Máš globální verzi ROM (ne EEA jako většina místních) jako já, pokud ti to podle mého postupu nejde, asi neporadím... Mě to tu V13 ověřilo bez problémů a pak klasická instalace.
 #520966  od Jh.soft.serv
 před 1 rokem
Len pre tých, ktorým sa neponúkal STOCK stable EEA update z verzie 12.5.8.0 (V12.5.8.0.RJZEUXM na 13.0.x.0 SJZEUXM), skúšal som update s trikom so stiahnutím 12.5.8.0ky a následne 13.0.1.0 a jej prepisom na 12-ku a potom pokračovanie s updateom ale nešlo to (ani prepisom pôv. flashu ani mazaním súboru), manželka nechcela riešiť update fasboot-om (riešiť odblok bootloadera a teda wipe data, a robiť zálohu), tak sme čakali a teraz konečne cez víkend sa ponúkla verzia V13.0.4.0.SJZEUXM - update prebehol v poriadku.
 #521292  od N560
 před 1 rokem
Stejný problém s neaktualizací oficiální ROM od výrobce má můj otec na Redmi Note 9S. Telefon mu zůstal na 12.5.5.0.RJWMIXM a nenabízí už nic přes OTA. Má tam internetové bankovnictví a skrz záplaty bych mu chtěl toto opravit. Nechci ale odemykat bootloader a vše mu znovu instalovat a nastavovat (byť vaše rom by byla nejlepší)... Nebyl by prosím odkaz na ty rom, pomocí kterých by se dalo udělat "podvržení"? Snad by to pomohlo i jemu. Díky.
 #521294  od VMach3
 před 1 rokem
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
N560 se to líbí
 #530428  od standa26
 před 2 měsíci
Dobrý večer chci se zeptat chci si aktualizovat miui 14 na Xiomi Redmi Note 9 pro dosud mi aktualizace nepřišla měl jsem verzy Miui Global 13.0.3.0(SJZEUXM) to je první verze a zkoušel jsem trik od vás přepsat miui než se to nainstaluje ale neukážese mi abych resetoval telefon, ukázalo mi že mám připoji usb zařízení do pc a když sem se kouknul znovu do nastavení telefonu jký mám global tak mám tento (SJOEUXM) můžete mi prosím poradit co dělám špatně? navíc když chci soubor přepsat tak mi to napíše že soubor přepsat nelze
 #530429  od VMach3
 před 2 měsíci
Máš Redmi Note 9, nikoliv PRO verzi.
Tvůj telefon neobdržel MIUI 14.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat