Beryko.cz
[Smartwatch]
 #326702  od Juraš
 před 5 měsíci
Aplikace Notify & Fitness for Amazfit je již ke stažení na Google play.
Zde můžete psát návrhy, tipy, rady a zkušenosti.
Popřípadě upozornit na chyby v překladu.
Diky
:-B
 #328324  od Juraš
 před 5 měsíci
Zde můžete v nové verzi 4.24.16 přepnout jazyk na češtinu. Pokud máte nainstalovaný překlad zde z fóra od winni159. Překlad textu app provedu do příští aktualizace aplikace. ObrázekObrázek

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
martas.ts se to líbí
 #328346  od 1Petrk1
 před 5 měsíci
Mám problém s připojením hranatých BIP hodinek, synchronizují se mi pouze kroky a kalorie, nic víc. A zobrazuje mi to stav baterky v hodinkách. Když dám test vibrací nebo test srdečního tepu tak nic nefunguje. Při synchronizaci to píše občas že se čeká na oficiální MI fit aplikaci, ale přitom hodinky jsem odpároval.
Pak se chci zeptat jestli tato aplikace umí exportovat běh do GPX abych mohl nahrát data do sports trackeru. Hledal jsem to tam, ale nikde jsem to nenašel, pouze do google fit. Díky.
 #328387  od Juraš
 před 5 měsíci
Tak to zkusíme vyřešit od základů. Píšeš že jsi hodinky odpároval. Máš aplikaci Mi Fit odinstalovanou? Dále co máš zapnuté v optimalizaci, ostatní oprávnění u aplikace zapnuté?
Pak zkusíme další. :no_mouth:
 #328491  od 1Petrk1
 před 5 měsíci
Ano, hodinky odpárovány, v MI Fit je napsáno žádná spárovaná zařízení. Aplikaci jsem neodinstaloval, mám v ní spoustu dat, tak si je chci ponechat. V optimalizaci nevím co mám zapnuto, nevím kde to najdu, ale jestli se jedná o to zaškrtnutí toho políčka jak to napsalo při instalaci aplikace, tak to mam povolený.
Jinak změna dneska. Po zapnutí běhu na hodinkách a jeho ukončení a pak připojení hodinek k telefonu mi to synchronizovalo už i srdeční tep. V současnosti to synchronizuje kroky, kalorie a tep.
Když dám v Notify záložku cvičení, tak tam je synchronizovat bip, když na to kliknu tak dole vyskočí hláška synchronizace a tím to končí, trasu běhu mi to nikam nestáhne do aplikace. A přestalo to hlásit že čeká na aplikaci MI Fit.
Ještě se zeptam, umí ta aplikace exportovat data běhu do GPX abych je pak mohl nahrát do sports trackeru? Pokud ne, je to pro mě k ničemu a zůstanu u oficiální MI Fit aplikace.
 #328556  od Juraš
 před 5 měsíci
Jak to myslíš odpárovat. Pokud aplikaci odinstaluješ to stačí. Není tam návaznost jako Mi Fit.
 #329749  od kajmik01
 před 5 měsíci
Ahoj, aplikace je super jen bych se chtěl zeptat na verzi českého firmware. Aktualizace přes doporučovaný GadgetBridge mi nejde (akplikace hodinky nenajde), takže jsem použil možnost přes Notify & Fitness for Amazfit. Všechno proběhlo bez problémů, jen je k dispozici starší verze firmware než je tady na stránkách.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Byla by možnost provést aktualizaci pro možnost instalace aktuální verze?
Díky
 #329753  od Juraš
 před 5 měsíci
Stačí stáhnout z odkazu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
do telefonu firmware.
V Notify Nástroje_Aktualizace firmweru Amazfitu vyber Custom ROM potom Vyberte soubor. Najdeš místo kde je uložen stažený soubor. Pak jsem instaloval res poté fw.
Autor aplikace to časem aktualizuje, jenže do té doby bude zase nový SW.
Proto je tento postup rychlejší. :-B
 #329806  od kajmik01
 před 5 měsíci
Bohužel i když vyberu soubor mili_chaohu.res nebo mili_chaohu.fw (verze 0.0.9.14), tak se objeví původní okno s Aktualizací firmware (Získejte firmware, Vyberte soubor) a můžu si znovu zvolit vybrat soubor a tak pořád dokola. Pokud dám Získejte firmware, tak to vypadá, že se stahuje původní originál z webu a ne čeština.
 #329808  od Juraš
 před 5 měsíci
Nechal si soubor v zipu? Když dáš vyberete soubory tak dej Soubory a tam najdi cestu.
 #329819  od Mojekolo
 před 5 měsíci
tak jsem se pokoušel přes mi fit nahrát 0 9 14 a nějak se to asi nepovedlo . proběhla na hodinkách aktual 1/2 ale 2/2 se již nerozběhlo . V hodinkách to píše verzi 0 0 9 14 , popisky bez háčků
Zkoušel jsem několikrát restartovat tel i hodiny , kontrola souboru proběhne OK ale aktualizace se na hodinách ani nerozběhne , ikona výměny dat nenaběhne . Nějaký nápad , děkuji..........
 #329965  od kajmik01
 před 5 měsíci
Tak nakonec jsem překlopil jazyk hodinek do angličtiny v aktuální verzi 0.0.9.14, ale ještě mi zůstává jeden problém co se tady už taky objevil, ale řešení nebylo detailně popsáno.
Spojení s aplikací Notify & Fitness for Amazfit (aktuální PRO verze) je bezproblémové, funguje v podstatě všechno až na příchozí SMS. Místo textu SMS se mi jen objeví notifikace "A new message is received, view it on the phone".
Máte nějaký nápad co vyzkoušet pro korektní zobrazení textu SMS?
 #329973  od Juraš
 před 5 měsíci
V záložce Aplikace - Zprávy - druhá záložka Zobrazit a tam zatrhnout první dvě. Restart.
Vyzkoušej uvidíš. :wink:
 #329987  od kajmik01
 před 5 měsíci
Juraš píše:V záložce Aplikace - Zprávy - druhá záložka Zobrazit a tam zatrhnout první dvě. Restart.
Vyzkoušej uvidíš. :wink:
Díky, zatím bojuju s nastavením aplikace a to, že je vrchní lišta posuvná jsem nějak přehlédl. Pořád jsem se snažil jít přes Menu - Nastavení...
 #330094  od Mojekolo
 před 5 měsíci
Tak jsem se pokoušel přes mi fit nahrát 0 9 14 a nějak se to asi nepovedlo . proběhla na hodinkách aktual 1/2 na 100 procent , ale 2/2 se již nerozběhlo . V hodinkách to píše verzi 0 0 9 14 , popisky bez háčků Zkoušel jsem několikrát restartovat tel i hodiny , kontrola souboru proběhne OK ale aktualizace se na hodinkách nerozběhne . Hodinky do tel.přenáší jen kroky , kalorie.
Notifikace nejdou .

Hodinky píšou BT připojeno Na tel se ukáže toto a toť vše. Dál se nic nezmění,hodinky mají na displeji pořád hodiny
Obrázek
 #330735  od lu.bo
 před 5 měsíci
Očakávam tieto hodinky a zaujímalo by ma, že ako funguje v aplikácii Notify & Fitness for Amazfit prepínanie skladieb v Spotify? Podľa všetkého to funguje tak, že stlačím to tlačidlo na boku, ale chcel by som vedieť, či to funguje správne a ako hodinky vedia, že nechcem rozsvietiť obraazovku
 #332877  od Juraš
 před 4 měsíci
Pokud chcete, aby vám fungovalo na Amazfitu Bip tlačítko pro odmítnutí hovoru , tak je třeba stáhnou k Notify & fitness for Amazfit ještě toto. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pak nastavit v aplikaci Notify & Fitness for Amazfit dle obrázku. :-B
Obrázek
mijago se to líbí
 #333788  od minox
 před 4 měsíci
Ahojte.
neviem či je to chyba alebo zle nastavenie, ale pri prichadzajucom hovore mám na Amazfit bip možnosť "Hang up" a "Ignore" - ale hang up iba zastaví vibrovanie hodiniek (telefón zvoní ďalej) a Ignore hovor príjme.
Jednak nesedia názvy tlačítiek (jazyk ENG mi nabehol po nastavená v N&F), ale čo mi príde viac čudné, sú možnosti. Logicky by boli lepšie hovor odmietnúť a druhá možnosť iba úplne stíšiť telefón aj hodinky. Načo je komu hovor prijať, keď sa cez hodinky volať nedá. Práve možnosť zrušiť a stíšiť sú potrebné na diaľku. Ak chcem zdvihnúť, tak už aj tak musím telefón vytiahnuť.
mám PRO ale nenašiel v tom množstve nastavení nič čím by som to ovplyvnil - aj keď mnohým nerozumiem, tak neviem...
Viete mi poradiť?
Vďaka.
 #333794  od Juraš
 před 4 měsíci
Pokud si instaloval do hodinek češtinu zde z fóra tak si ji můžeš v Notify zapnout, viz. návod výše. Je také výše popsáno jak nastavit ukončení hovoru na Amazfitu. :-B
 #333828  od petr.kev
 před 4 měsíci
Myslíte, že by fungovalo automatické zapínání a vypínání podsvícení? Např. dle západu slunce by aplikace hodinkám řekla, že přes den vypnout podsvícení a po setmění zapnout. Jde mi o to, jestli s tím mám otravovat autora aplikace.
 #333834  od minox
 před 4 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 4 měsíci
Pokud si instaloval do hodinek češtinu zde z fóra tak si ji můžeš v Notify zapnout, viz. návod výše. Je také výše popsáno jak nastavit ukončení hovoru na Amazfitu. :-B
no češtinu mi netreba. N&F mi tam dal ENG, to mi stačí. a to tlačítko mi nefunguje (v appke sa aj píše že niektoré zariadenia nefungujú, tak mám asi "štastie" :-D ).
mne skôr vadí že sa na hodinkách ukážu tlačítka "Hang up" a "Ignore" ktoré fungujú úplne inak :upside_down: ale však to sa asi časom ešte vyladí..

díík

A tamto automatické zapínání a vypínání podsvícení sa v MiFite dalo nastaviť - teda to, pri otočení ruky. To, teda aspoň to, by som aj ja uvítal...
 #333909  od Juraš
 před 4 měsíci
Zvednout zápěstí pro info (s podsvícenín) je samozřejmě i v Notify. :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat