[Smartwatch]
 #344112  od madboy135
 před 2 lety
Zdravím,
Už několik dní jsem bez problému hodinky používal, ale dnes jsem omylem spustil aktivitu a nemohu jí nijak vypnout. Hodinky vždy jen napíšou, že mám stisknout tlačítko. Když ho stisknu, objeví se na displeji možnost ukončit aktivitu, ale displej nereaguje na dotyk. Chybou displeje to nejspíš nebude, jelikož při zapnuté aktivitě normálně reaguje.
Děkuji za jakoukoliv radu.
 #344509  od wentink
 před 2 lety
Ahoj, já včera zkoušel krátkou aktivitu a zrušení mě fungovalo.
Zkusil si třeba hodinky vypnout a zapnout?

Odesláno z mého ASUS_Z00AD pomocí Tapatalk

 #345787  od madboy135
 před 2 lety
Vypnout mi hodinky vůbec nešly, nedalo se vůbec odejít z aktivity. Nicméně problém jsem vyřešil - musel jsem hodinky nechat vybít, čímž se vypnuly a po nabití vše funguje.
 #415481  od Ondratr
 před 1 rokem
Ahoj, tak jsem měl stejný problém během 14 dnů se my hodinky při zapnuté aktivitě sekli dvakrát . Pomohlo jen nechat je úplně vybít. Využil jsem možnost vrátit bez. Udání důvodu. Koupil jsem hodinky nové. Vše fungovalo ok. Včera celodenní běžky bezproblémové. Dnes se při aktivitě hodinky sekli. Jak na tom jste. Stává se vám tento problém nebo ne. A když ano je to výjimečně nebo nějak častěji? S hodinkami jsem spokojen, ale hodně by my vadilo kdyby se setkali. Hodilo by se nějaké info jak hodinky vypnout když jsou sekle a nemusel čekat na vybití, ale to se zdá že nejde. Budu rád za info od těch kteří mají podobný problém. Díky.
 #415564  od paju12
 před 1 rokem
Mám je cca již 1 rok a stalo se mi to jen 1x v létě. Řešilo se to též tady: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #415613  od Ondratr
 před 1 rokem
1x za rok by bylo ok. Mě u prvních hodinek 2x za 14 dní, teď u druhých je to po třech týdnech poprvé a doufám že se to nebude opakovat.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat