[Smartwatch]
 #398230  od zipeta
 před 6 měsíci
U manželky MiFit taky zaznamená, že v noci vstala. Ale u mně nic. Včera v noci jsem vstal rekordně 4x a MiFit nic. Jen lehký spánek místo probuzení. Zato Amazfit Master zaznamenal 4 probuzení a N&F 3 probuzení.
 #398233  od hudy1969
 před 6 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 měsíci
Mám je připojené nonstop a manuálně nic nesynchronizuji. Hodinky žádnou extra paměť vlastně nemají, vše synchronizují s telefonem. Ale jo, v historii je několik notifikací, které se dokola přepisují. Tzn pokud máš pořád nějaké notifikace, už u oběda nevidíš notifikace z rána (cca 15 notifikací zpět).
Co se týče aktivit, to netuším. Počasí je vidět dnešní a 4 další dny.
tak se nechám překvapit kolik toho bude po synchronizaci :)
 #398265  od KRoman47
 před 6 měsíci
technikus píše:@KRoman47 Tak stejně to můžu říct o krocích nebo notifikacích. K čemu je, zda za den ujdu 200kroků nebo 8000 kroků. Notifikace vyřídím z mobilu tak k čemu ty hodinky mám? No a takhke by se dalo pokračovat, proč mám auto nebo třeba televizi. Můžu jezdit MHDčkem a kochat se z okna. :thinking:
Ne, teď nohama na zem. Jsem příznivec chytrých telefonů a různých příslušenství. Ale chápu, že ne každý. :-B
Neberu jako odpověď. Kroky může někdo používat k tomu, aby prostě chodil a hýbal se, nějaké kilo shodil. Já osobně jsem hodinky bral čistě na stopování běhu a GPS bral jako přidanou hodnotu, rád se zlepšuji a běhám dál a rychleji. Ale sledovat, jak v noci spím, s čímž nic nenadělám, to je za moje chápání. Sledovat něco jen pro sledování... prostě protože můžu, i když z toho absolutně nic nemám, to prostě nepochopím. Lidi akorát ztrácejí čas s naprosto nesmyslnými aktivitami. Jestli chce člověk dobře spát, má vypnout tyto pí*oviny, hodinky si na spaní sundat a spát a ne v posteli přemýšlet, jestli se ráno probudí a bude si moct sesynchronizovat spánek do mobilu.
Fuzo se to líbí
 #398268  od dudilek
 před 6 měsíci

KRoman47 píše:Ale sledovat, jak v noci spím, s čímž nic nenadělám, to je za moje chápání.
To evidentne je.


KRoman47 píše:Sledovat něco jen pro sledování... prostě protože můžu, i když z toho absolutně nic nemám, to prostě nepochopím.
Asi si ešte nepočul o fázach spánku a aplikácii sleep as droid a podobné.
Ďalej to kľudne môže byť sledovanie spánku a jeho deficitu zo zdravotného hľadiska, kedy tieto údaje pomôžu doktorovi...a tu nejde o to každé ráno pozrieť ako som spal, ale vyhodnotiť mesačnú štatistiku.
KRoman47 píše:Lidi akorát ztrácejí čas s naprosto nesmyslnými aktivitami.
Ako príklad môže slúžiť tvoj primitívny príspevok všakže.
KRoman47 píše:Jestli chce člověk dobře spát, má vypnout tyto pí*oviny, hodinky si na spaní sundat a spát a ne v posteli přemýšlet, jestli se ráno probudí a bude si moct sesynchronizovat spánek do mobilu.
to nikto nerobí, to je výplod tvojej chorej hlavy aby si sa tu urobil zaujímavejší...:)

MartinLee se to líbí
 #398449  od KRoman47
 před 6 měsíci
No ano, nikdo to nedělá, proto se to tu řeší, co která aplikace synchronizuje. A že nezaznamená, že někdo vstával. A ze zdravotního hlediska každý řekne, odložte elektroniku hodinu před spaním a spěte a ne, kupte si hodinky a spěte s nimi.

Mimochodem funguje všem na hodinkách počasí? Už několikátý den mám v hodinkách jen otazníček a hlášku, že se mám připojit k aplikaci Mi Fit. Spojené mám, přístup k Internetu přes data i WiFi také. Ty teploty se mi vědět hodí a celkem seděly, byť nevím, z jakých zdrojů čerpají. Aplikaci jsem zkoušel z Google Play i upravenou z Telegramu s exportem. Nic jsem neměnil, zkrátka jeden den to šlo a druhý den už ne (asi od středy). Zmizely i předpovědi na dny dopředu, které jsem tam ještě měl.
 #398451  od technikus
 před 6 měsíci
Samozřejmě
Obrázek
Obrázek
Obrázek
 #398460  od CUCU
 před 6 měsíci

technikus píše:Samozřejmě

Ty v nich máš češtinu, nebo to počasí jde nějak upravit jinak, že máš český texty Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #398462  od technikus
 před 6 měsíci
Počasí je česky.
Hodinky mám CN ale díky Notify menu v angličtině.
 #398481  od CUCU
 před 6 měsíci
Tak, já ho mám anglicky, jinak jazyk v menu neřeším, obrázky zvládám

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

 #398484  od KRoman47
 před 6 měsíci
Tak jsem hledal na netu problém s počasím (třeba téma zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť), ale pomohlo zkrátka až factory reset a znovu spárovat. Snad to častěji dělat nebude, ale kdo ví.
 #398731  od tommich
 před 6 měsíci
Mám hodinky jeden den. Chtěl bych se zkušených uživatelů zeptat, kde se zapíná a vypíná GPS. Nedaří se mi to v aplikaci MI FIT najít. Děkuji za pomoc.
 #398738  od prokji
 před 6 měsíci
GPS v hodinkách se zapíná automaticky v závislosti na funkci/ například spuštěním sledování aktivity,nebo polohy- podmenu kompasu/.Odesláno z mého MI 6 pomocí Tapatalk

technikus se to líbí
 #398826  od imaster
 před 6 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 měsíci
Myslel jsem jestli nabíjet přes počítač nebo nabíječku od mobilu a jaký max. proud lze použít.
Na to nehleď, hodinky si pustí, kolik potřebují. Nabíjím tou, kterou mám po ruce. 1-2 i 3 ampérovou. Originál, fejkovou od číňanů i rychlo od Samsungu.
 #398838  od zwierzak
 před 6 měsíci
Když je napojím na powerbanku tak ta se sama vypne, asi moc malý odběr, takže napájení z USB od PC bohatě stačí.

Odesláno z mého Ektra pomocí Tapatalk

 #398856  od CUCU
 před 6 měsíci
KRoman47 píše:Stejně nevím, na co je analýza spánku. To jako člověk bez záznamu v Androidu nepozná, jestli se vyspal dobře nebo špatně? To se lidi dnes už ani nevy... bez chytrých hodinek a mobilů?
Vážně nevím, k čemu je to dobrý, ale zkuste mě zasvětit.
2x jsem to ze zvědavosti zkusil a vážně jsem si z toho nic užitečného neodnesl, jediný efekt byl, že mi hodinky přes noc na ruce vadily.
Ano máš pravdu je to k ničemu, ale občas se to hodí.
Od malička mám nadváhu nemohu moc sportovat (astma).
Před pár lety jsem začal řešit problémy s tím že jsem stále unavený a leze mi váha nahoru různá vyšetření začínající cukrovka..... V té době si známý pořídil první generaci mi bandu, tak se mi to líbilo že když vyšla 1s tak jsem do ní šel.
Ta mi taky neukazovala spánek, ale to jsem neřešil.
Pak jsem pořídil 3 a ta taky ukazovala jen lehký spánek celou noc, bylo mi to divné a na pár dnů si půjčil od kamaráda kterému to ukazovalo a zase u mě nic. Prostě jsem díky tomu a pár vyšetření zjistil že blbě spím. Dnes cca po roce od zjištění, žádné prášky a díky motivaci náramku cca 25 kilo dole.
Stačilo pouze vyměnit matrace.
Takže tahle blbost mi o hodně zlepšila životní komfort.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk


 #398868  od dudilek
 před 6 měsíci
Dovolím si drobné ot :).
Tiež mám od detstva astmu, no mal som od začiatku šťastie na lekára. Ten mne a rodine tlkol do hlavy jedno. Šport, šport, šport, až potom sú lieky. Pre pľúca nie je nič lepšie ako tréning, zvyšovanie ich kapacity atď...
Aj vďaka tomuto prístupu športujem celý život a astma mi ho ovplyvňuje minimálne :)
 #398881  od CUCU
 před 6 měsíci
dudilek píše:Dovolím si drobné ot :).
Tiež mám od detstva astmu, no mal som od začiatku šťastie na lekára. Ten mne a rodine tlkol do hlavy jedno. Šport, šport, šport, až potom sú lieky. Pre pľúca nie je nič lepšie ako tréning, zvyšovanie ich kapacity atď...
Aj vďaka tomuto prístupu športujem celý život a astma mi ho ovplyvňuje minimálne :)
No tohle štěstí jsem neměl alergie + spastická bronchitida, žádná zátěž na prd, ale to už je teď jedno.
Chtěl jsem jen říct že díky těmto teď dostupným věcem je přehled i o tom o čem člověk ani nepotřebuje. Jak je to v číslech tak se s tím dá pracovat Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

 #399296  od maravysta
 před 6 měsíci
Ahoj, měl bych 2 dotazy.

1. Nevíte jestli je možné při zapnuté aktivitě uzamknou obrazovku hodinek?
Mě akorát ztmavne jas, ale stále reaguje na dotek.

2. V budově se mi nezobrazuje nadmořská výška, venku ano ale docela to trvá, je nepřesná a hodně kolísá.

Předem díky.
 #399320  od landov
 před 6 měsíci
dnes sa aktualizoval MiFit na 3.5.4 verzia FW 1.1.5.04. Co zatial pozorujem , tak od doobedia sa mi zatial stale zobrazuje aktualna teplota na ciferniku - doteraz sem tam vypadavala.
 #399346  od CUCU
 před 6 měsíci
landov píše:dnes sa aktualizoval MiFit na 3.5.4 verzia FW 1.1.5.04. Co zatial pozorujem , tak od doobedia sa mi zatial stale zobrazuje aktualna teplota na ciferniku - doteraz sem tam vypadavala.
Zatím nic extra, musel jsem od rána 2x nuceně ukončit, stále hledal GPS, ale teď dobrý, jinak nic za změny jsem nenašel.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

nigel se to líbí
 #399420  od DanBlack
 před 6 měsíci
MiFit 3.5.4 a FW 1.1.5.04...
 • .
  Stále aktivní GPS - musel jsem zakázat oprávnění (stejně používám GPS v hodinkách)
  V appce přibyla položka "spustit na pozadí" s informacema o nastavení oznámení
  V nastavení ciferníku je vedle výběru defalutních (online) druhá záložka "místní ciferníky", ale nevím jak tam nějaký dostat
 • 1
 • 84
 • 85
 • 86
 • 87
 • 88
 • 101

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat