[SmartWatch]
 #505763  od Petrulin1
 před 1 měsícem
Tak jasně, ale pokud to budu porovnávat např s GTR2e, tak neumím úplně pochopit ten rozdíl ve spotřebě. Telefonování jsem nepoužil, hudbu taky ne, nastavení totožné. O 10% za den více? A co tam teda běží navíc oproti GTR2e? Však ty GTR2 nic víc neumí, tudíž nic víc neměrí. Nerozumím tomu. Možná je tam trochu silnější hardware? Nevím. Xiaomi MiWatch měří tep pořád, ne že po minutě. Furt. Je v nich barometr... Baterky podobné. S GPSkou dokážou jet jednou tolik, a když je dávám po 14 dnech nabíjet, mám ještě cca 25% baterky. Jasně, jiný systém, jiný hardware. Ale stejná cenová hladina a možná jsou úplně nejlepší výbavou. Jablečné hodinky vydrží AŽ 24h, jasně. Ale to je úplně jiný svět, jiné železo, jiný OS. Ale pokud se tady na tom fóru budeme bavit o hardwaru, o kterém je toto forum, tak vydrž GTR2 ve vztahu k tomu co umí je tragická. Přijdou mi úsměvné pokusy některých tady v úvodu, povypinat vše, co jde vypnout a pak si lebedit při vydrží 8 dnů. Tak to už pak ale je asi zbytečné ty hodinky mít, ne? Jsem zvyklý mít zapnuto vše na plno. Když to tam je, tak ať to měří pořád všechno. Nemám problém nabíjet 1x za týden, kdy budu mít rezervu třeba 25%. Ale být po pěti dnech na nule? Bez AOD. Díky, nechci.
 #505767  od dudilek
 před 1 měsícem
Áno z tohto pohľadu je výdrž tragická. Na stránke výrobcu je scenár využitia, pri ktorom by mali hodinky vydržať 14 dní, dával som to aj sem určite. Áno pri nižšom využití hodiniek som sa nedostal na 10 dní.

Hodinky chcem využiť maximálne, takže mám zapnuté všetko vrátane offline povelov, AOD vypnuté, moja výdrž je tak 4-6 dní bez gps aktivity.

 #505818  od dudilek
 před 1 měsícem
To určite nie sú, ale zatiaľ majú u mňa menej chýb ako GTR 2 :).

S platbami problém nemám.
A riešiť mail na 35mm displeji? Nie som blázon...
 #506027  od Petr Senegal
 před 1 měsícem
Tak jsem si koupil ty GTR2 a jsem max. spokojen. Volat v autě jde bez problému, výdrž výborná, upozornění chodí. To Vo2max mně trochu mrzí, ale vem to čert. Zase mají SpO2, co nemají i třeba Samsung active2. Ještě musím koupit blutu sluchátka. Nadmořskou výšku to ukazuje výborně, stres a tep také dobré. Jedinou nevýhodu vidím, že hodnotu nabití hodinek musím hledat v Zeppu. V tom nastavení je to tak drobným písmem, že musím použít lupu.
Jen jsem nepochopil, k čemu je : v hodinkách "Dosud žádná událost" (žlutý čtverec) a "Intenzita distribuce" ?
 #506185  od Petrulin1
 před 1 měsícem
Pánové, ve vztahu k tomu, že se tu nedávno řešilo, jakou na nahradu za GTr2, neměl někdo možnost si pohrát s Huawei watch 3 /nebo Pro? Neřešme teď cenu. Je trojnasobna, já vím. Ale ta vybava je velmi zajímavá. Přítelkyně má Huawei watch fit, což je teda za 1690 Kč pozoruhodně nabušený strojek a dost mě zaujala aplikace Huawei zdraví. Je poměrně propracovaná, v kombinaci s Huawei watch 3 by to mohlo být fajn. Navíc Huawei vyrábí i osobní váhu, tak by se to sjednotilo. Obětoval bych ty peníze.
 #506186  od dudilek
 před 1 měsícem
Ja som pokukoval po Huawei watch 3 pro, nakoľko som mal dobrú skúsenosť so staršími Huawei GT, vadila mi však uzatvorenosť aplikácie Huawei zdravie.

Nakoniec mám ako náhradu za GTR 2 Samsung watch 4, na Huawei watch 3 pro mi chýbali platby hodinkami. Pri tej cene tú funkciu proste chcem.
 #506225  od Petrulin1
 před 1 měsícem
Zkusil jsem objednat Huawei watch 3. Pro verze se mi nelíbí vzhledem. Uvidím, všechny recenze víceméně říkají samou chválu. Vidím velký potenciál v operacnim systému, možnosti instalace aplikací, přítomný eSim, byť zatím nedoreseny s operátory, ale to myslím dopadne dobře. Uvidíme. Aplikace Huawei zdraví je taky fajn, cca jako Zepp, který je dobrý, avšak hodinky Amazfit jsou takové, jaké jsou. Na druhou stranu Xiaomi MiWatch jsou hodinky s velkým potenciálem, skvělou vydrží, spoustou senzorů, měří kde co, ale toto všechno oni totálně zabili tragickou aplikací, která neumí nic a vypadá jak nějaká beta verze něčeho, na čem bude programátor pracovat ještě měsíce . Updaty žádné se nekonají. Ani jejich vlastní váhu nepodporuje. Nepochopím toto. Tak zkusíme platformu Huawei, no. Co už. Watch 3 vypadají hodně dobře.
 #506536  od sunnx
 před 1 měsícem
Já teda nevim jaks tou výdrží, ale když sem nepoužíval AOD tak 12 dní daly. S AOD 8-22 daj tak 5 dní. Jinak beží furt měření tepu a 2x denně 45minut na kole. Měří spánek a ráno mě buděj. Nestěžuju si. Kdyby ten gyroskop fungoval lépe a nebyla tam vterina prodleva jel bych bez AOD pořád. Telefonování je tragický, když neni mobil dost blízko kvalita hovoru 0, ale používat se to dá. Proč ty ečka nežeru bych videl taky v tom že nemaj asi ten druhej BT na telefonovaní to muže taky sosat. Jinak na to kolik to sežere taky má vliv obří volba ciferníku. Používam vesměs černej jen s cifernikem a rucickama a dobrý, ale takove ty preumelkované digi analogy s mrakem pičovin vybili hodinky za 4 dny.
 #506580  od Michal Flek
 před 1 měsícem
Prosím o radu, nevím zda po aktualizaci telefonu, či po aktualizaci hodinek, se mi po vzdálení se od telefonu odpojí bluetooth a už se znovu nepřipojí....musím buď znovu nastavovat, nebo restartovat hodinky. Nevíte co s tím?
Díky.
 #506588  od Slik
 před 1 měsícem
Mal som rovnaký problém po nejakej aktualizácii... Hodinky sa po vzdialení len občas spojili.
U mňa pomohlo v nastavení Zepp - hodinky - nastavenie app - telefón - som mal jednu voľbu vypnutú. Po zapnutí všetko funguje super.
Viem že by to nemalo súvisieť. Ale mne to pomohlo...
 #506594  od dudilek
 před 1 měsícem
Nikdy som podobný problém nemal.
Základ je udeliť aplikácií všetky povolenia, aj auto štart, vypnúť šetrenie batérie pre danú aplikáciu.
technikus se to líbí
 #507220  od technikus
 před týdnem
GTS 3 / GTR 3 / GTR 3 PRO od zítřka v předprodeji a od 15.10.v prodeji viz Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť respektive Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #507231  od Slik
 před 6 dny
Dizajn, ovládanie korunkou aj prostredie super 👌
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://youtu.be/Zs7zQ_BhH5Y
Konečne väčšie písmo v prostredí.
Mohli by systém aktualizovať aj v našich GTR 2
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat