[Smartwatch]
 #374959  od Meichel
 před 4 lety
Zdá se, že zásekům odzvonilo. Navíc dnes Carlos nespal a poslal novou verzi a novýma fíčurkama. :wink: Právě testuji.
1) Z jedné chyby udělal fíčuru. :laughing: Nyní půjde nastavit, jestli chceme zobrazit notifikace na displeji, nebo že se objeví až po ručním zapnutí tlačítka. Něco jako diskrétní notifikace (jen zavibruje).
2) Pořadí oznámení: Půjde změnit pořadí v seznamu notifikací v hodinkách. Buď od první, nebo od té poslední doručené.
3) Ukládání zpráv do hodinek půjde zrušit (asi měl někdo vlezlou manželku, tak si vyžádal možnost neukládání zpráv v hodinkách) :-B
4) Konečně našel způsob, jak posouvat automaticky widget ve springboardu na začátek i po odpojení hodinek od telefonu. S první příchozí zprávou se posune sám. :-)
Máte se na co těšit, zatím funguju bez problému celý den. :-B
terzdek, satanista se to líbí
 #374984  od Aition
 před 4 lety
Už jsem si několikrát všiml, že když mám v hodinkách nepřečtenou zprávu a někdo mi volá, zobrazí se za nepřečtená zpráva a hodinky vybruji, ale číslo a jméno volajícího se na hodinkách ukáže až po smazání té nepřečtené zprávy
 #376259  od Meichel
 před 4 lety
Na stránkách dostupná BETA v.21. Kdo má problémy se zamrzáním notifikací, může zkoušet. U mě už dlouho nezamrzlo,ale teď přes svátky jsem málo využíval a nemohl pořádně testovat.
 #377081  od Fidzi
 před 4 lety
Zdravím pánové,
Jsem už dlouho velkým fanouškem firmy Xiaomi. Nyní jsem si koupil Stratos 2 a potřeboval bych poradit. Jsem v tomhle a tady uplnej zobák nováček. Kde stáhnout na googl play tuto aplikaci a jak ji do hodinek dostat. Díky za případnou pomoc.
Tom
 #378093  od PavelPleva
 před 4 lety
Ahoj, mám verzi 22 a když přijde zpráva do hodinek tak mi tam zamrzne a nejde s tím nic dělat, buď musím počkat až se hodinky zamknout to jdou zase odemknout, ale na 90% je tam zamrzlá zpráva, pomůže jen restart hodinek. Znovu jsem app z hodinek odinstalovat a pak nainstaloval, hodinky vypnul a zapnul, to samé telefon-nepomohlo.Dříve Rom 2.0.27.0 teď 2.0.28.0. Má taky někdo tento problém. Orig notifikace chodí normálně.
 #378195  od fosiczka
 před 4 lety
Tohle se zatím ještě stále trochu stává, je to lepší ale ještě je na čem pracovat, vývojář na tom dělá :wink:
 #378329  od Meichel
 před 4 lety
Omlouvám se za výpadek, začalo léto a jsou důležitější věci na práci. Já osobně jsem kvůli té nestabilitě, kterou se stále nedařilo eliminovat, přešel zpět na Watch Droid. Jednoduše mi došla trpělivost a potřebuju spolehlivější aplikaci. Kolikrát vše fungovalo, den, dva a pak to zamrzlo znovu. Vždycky v nevhodnou dobu a to mě vytáčelo doběla. Většinou stačil jen restart. Podle mě jsou na vině telefonní hovory, ty to vždycky nějak rozhodí, když v té době máte pár nepřečtených a neodkliknutých notifikací. :- ( Musím ale uznat, že mi ty smajlíci chybí. Rád se vrátím později až to bude stabilnější. :relaxed:
 #378330  od Meichel
 před 4 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 4 lety
Zdravím pánové,
Jsem už dlouho velkým fanouškem firmy Xiaomi. Nyní jsem si koupil Stratos 2 a potřeboval bych poradit. Jsem v tomhle a tady uplnej zobák nováček. Kde stáhnout na googl play tuto aplikaci a jak ji do hodinek dostat. Díky za případnou pomoc.
Tom
ahoj, pokud jsi nenašel už postup jinde, tak AMF má na svých stránkách přímo instalátor na Windows. Stačí jen zapojit do nabíjecí kolíbky a do USB v PC. Pak jen spustit instalátor. Do mobilu je pak potřeba stáhnout aplikaci přímo z Obchod Play.
 #381050  od fosiczka
 před 4 lety
Nějak na to kašle chlapec, za donate koupil ostrov na Maledivách a AMF ende :thinking:
terzdek, KoumiCZ, mitsuu84 se to líbí
 #408743  od KoumiCZ
 před 3 lety
Za sebe bych od této aplikace utekl a přešel co nejrychleji na AmazMod, a to i vzhledem k tomu, že vývoj AMF je takový nijaký.
 #409760  od Pišina
 před 3 lety
Za mě tahle aplikace nemá chybu a vývojář si zaslouží každou korunu kterou jsem mu poslal. Amazmod není špatný,ale nic moc neumí a také nefunguje stoprocentně. AMF ve v.26 (hodinky) funguje naprosto bez chyby, co v telefonu nastavíte, na hodinkách šlape. Výtku mám jenom k srozumitelnosti aplikace v telefonu. Dlouho jsem si lámal hlavu co vlastně dělá NASTAVENÍ ZRUŠENÍ OZNÁMENÍ (zní to jasně, ale z nabídnutých položek to vůbec jasné není. Nicméně časem jsem na to přišel :thinking: ) Za mě největší výhoda proti Amazmodu je kompletní klávesnice s diakritikou, interpunkčních znamének a smajlíků tj. možnost odpovědět přímo z hodinek (jasně, na psaní románu to není, ale na krátkou odpověď bez nutnosti vytahovat telefon bomba) Rychlé odpovědi lze nastavit taky. Notifikace chodí bez problému, jméno volajícího se zobrazuje (v telefonním seznamu mám před čísly předvolbu +420) Za mě tahle aplikace posunula využitelnost hodinek o pořádný kus dál :thumbsup:
 #432131  od cipiksvk
 před 3 lety
Fuu aplikacia uz nie je ani na google play :/ co s tym teraz? ma niekto poslednu verziu*.APK?
 #432157  od KoumiCZ
 před 3 lety
Mrkni zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #443787  od KoumiCZ
 před 3 lety
Tento projekt je už nějakou dobu mrtvý, tak se raději podívej na AmazMod :wink:
 #517210  od cipiksvk
 před 1 měsícem
AHojte, nemá niekto náhodou PC inštalátor?
Vďaka

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat