[mocha]
#281142 od Daniel86
20 led 2017, 12:19
Ahoj pořídil jsem si tenhle tablet, sám se aktualizoval na CZ verzy ale teď některé appky po chvíli přestávají pracovat. Mohl by mi někdo poradit co s tím.
Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
#290212 od Daniel86
02 bře 2017, 23:32
Tak jsem konečně dostal do tabletu poslední stabilní verzi 8.2.2.0.(KXFCNDL) ale problémy s fotkami jsou stále + pár apek co taky nepracuje třeba Aliexpres po druhem spuštění padá nebo Rail nation .

Ze staršího foťáku to jede v pohodě ale z toho nového (Samsung WB2200F) se mi žádná fotka nezobrazí vždy se aplikace zastaví nevím zda hraje roli rozlišení fotky ale zde máte aspoň tři k porovnání u kterých to dělá.
Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.

Pokud mi někdo poradíte budu velice rád.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 kvě 2015, 20:54

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat