[lavender, violet]
 #497917  od ZdenekCC
 před 1 rokem
Fotky z xiaomi redmi note 7 jsou barevně přesycené, neodpovídají realitě. Můžete mi, prosím, poradit jak to změnit?
 #497922  od vormen
 před 1 rokem
asi změnou telefonu, RN8 je na tom obdobně a až RN9PRO fotí relativně normálně.
 #507377  od ZdenekCC
 před 11 měsíci
Obchod Play mi na dotaz GCam nabídl pouze GCam - monitorovací inspekční systém a GCam tool - sloužící pouze pro zálohování a přesouvání fotek. Takže správnou aplikaci jsem nenašel.
 #507379  od Gepa
 před 11 měsíci
Gcam (Google Camera), o které je zde řeč, nenajdeš v obchodě Google Play. Tu musíš najít na internetu - existuje X verzí. Mám odzkoušenou a mohu doporučit MGC_8.0.018_A9_V0ja_Clone.apk z tohoto odkazu.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Musíš mít povolenou instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

RN7 s touhle aplikací fotí výborně. Markantní rozdíl je při slabém osvětlení, fotí i při hodně slabém osvětlení.
 #518270  od ZdenekCC
 před 5 dny
Pro Gepa:
Doporučená camera skutečně fotí lépe než kamera od výrobce. Protože uplynula delší doba, chtěl jsem se zeptat, jestli máte typ na novější.
 #518284  od Gepa
 před 4 dny
Mám teď verzi 8.4.400.423370569.19, protože s tou výše uvedenou jsem měl problém při přechodu na A12.1. Tahle novější má pomalejší náběh, jinak OK. Na tom odkazu výše se dají stáhnou novější. Je to jen o tom, odzkoušet je. Když nefunguje, odinstaluji ji. Ale já osobně se držím té, která mi funguje do té doby, než mi přestane fungovat starší verze. - což je obvykle při přechodu na jinou ROM nebo na vyšší Android.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat