[SmartWatch]
 #519729  od Sagarek
 před 1 rokem
Zdravím, nedaří se mi načíst informace pro unlock bootloaderu. Používám Huami Amazfi ttool a jakmile dám "check bootloader status" tak se aplikace huami sekne. Poradíte mi prosím jak mám odemknout bootloader pro nahrání české rom?
Díky za každou radu.
Obrázek
 #519755  od Michal Fleischer
 před 1 rokem
Mám stejný problém.Hodinky se seknou ve fastbootu a nejde dělat nic mimo tvrdý restart tlačítkem Select.Chyba bude ta,že v Toolu jsou Stratos modré a mají být zelené.Otázkou je,jak docílit toho aby byly zelené.Zde se k tomu už jak vidím nikdo nevyjádří. :pensive: V cmd.exe na windows to ukáže že je bootloader locked,ale jak docílit toho aby byly unlocked je pro mě obrovské dilema které jsem studoval na pc celé 2-3 dny.
 #519758  od Sagarek
 před 1 rokem
Je to přesně jak píšeš, asi bude opravdu problém, v té modré barvě. Ještě mě napadlo, zkusit jinou nabíječku s tou dokovací stanicí. Jinak nevím, posílal jsem soukromou zprávu lidem, co měli stejný problém, ale všichni na mě s...ou :sob: .
 #519759  od Sagarek
 před 1 rokem
V té nápovědě modré barvy se píše zhruba toto - pokud je vaše zařízení oficiálně podporováno, ale zobrazuje se modře, kontaktujte mě a sdělte mi model a svůj telefon. kontaktní údaje jsou v rozšířených možnostech. Já mám telefon samsung.
 #519760  od Michal Fleischer
 před 1 rokem
Myslim,že na mobilu tady nezáleží a hlavně myšleno svoje tel.číslo :) Problém bude v té modré barvě a dostat se přes to asi nepůjde.Systém je asi pro bootování a jiné srandy uzamčen.Hraju si s tím dlouho,sledoval jsem videa,četl stovky článků a nejde nic.Rada změnit nabíječku,usb nebo pc je myslím v tomto případě k ničemu a nejedná se o tento problém.Vždy zamrzne na fastbootu.Musel bych to poslat specialistovi a proto nechám anglinu a kašlu na to.
 #519763  od Sagarek
 před 1 rokem
Poslal jsem mail dle té nápovědy, jestli mi odpoví, dám vědět. Mně by ta anglina nevadila, ale moje stratosky se najednou začaly rychle vybíjet a chtěl jsem tam přehrát rom, aby se vzpamatovaly. Dřív jsem měl pace a u těch mi to pomohlo.
 #519766  od Michal Fleischer
 před 1 rokem
Jj já měl kdysi dávno taky Pace a pak už jen Bip a Gts.Koupil jsem si Stratos 3 a třeba oproti Pace žádný extra rozdíl.No a měl jsem za to,že vydrží déle.Ale stále oproti třeba applewatch výdrž nadstandard.Dej vědět,jestli něco poradí.Já jsem s nimi v koncích.Dík
 #520196  od Sagarek
 před 1 rokem
Ahoj, tak se mi to povedlo. Už mám hodinky odblokované a nahrál jsem si tam českou ROM. Jelikož se na mne všichni vyprdli, musel jsem hledat a zkoušet sám. Takže u mých hodinek byla chyba v ovladačích. Jednoduše řečeno, po nainstalování aplikace huami a připojení hodinek jsem nainstaloval ovladače, ale potom musíš jít do správce zařízení a ručně aktualizovat ovladače zařízení ADB . A nemusíš aktualizovat přes internet, ale dáš volbu z počítače. No a když ty ovladače zaktulizuješ, mělo by to hodnky rozhýbat, aspoň mě to pomohlo. S.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat