[B20=kate]
 #372492  od MartinzPardubic
 před 5 měsíci
Ahoj,

já a moje žena máme Redmi note 3 SE, originální ROM - bez zásahu. Android 6.0.1 a MIUI verze 9.5.4.0.

Na obou telefonech máme totožné problémy, které se stále objevují i po aktualizacích MIUI (od výrobce).

1. Nefunkční fotoaparát - po spuštění aplikace se objeví hláška Chyba fotoaparátu. Po restartu nějakou dobu OK, po nějaké době se opět vrátí do nefunkčního stavu. Aplikace třetích stran také nefukční.
2. Nefunkční přehrávání videí. Žádná videa nelze přehrát, po restartu opět na chvíli funkční, po nějaké době opět nefunkční.
3. Chyba aplikace telefon. Po spuštění volání se neozve ani vytáčení a po spojení není nic slyšet. Na druhé straně mě slyší, nebo naopak při příjmu (telefon vyzvání) hovoru zase nic neslyším a na druhé straně jsem slyšet normálně. Opět pomůže jen restart, ale zase jen na nějakou dobu.

Zkoušel jsem vše možné od jiných aplikací po x resetů do továrního nastavení a situace je stejná. Mám sto chutí vzít ten telefon a hodit ho proti zdi, ale než to udělám, tak se ještě zeptám tady :)

Na rovinu řeknu, že instalace jiného OS vypadá na první pohled trochu komplikovaně (žádat Xiaomi o dovolení - WTF?! ), ale jestli to bude jediná šance, tak se toho nebojím. Jen jsem příznivce jednoduchých řešení.

Děkuji předem za rady co s tím.

Martin
 #372494  od XCrow
 před 5 měsíci
S tim fotakem to je letita klasika. Puvodne jsem si myslel ze jde o sw chybu puvodni aplikace, ale fotak pada i kdekoliv jinde bez jakykoliv logiky. Kdyz jsme to tu resili naposled, kdosi psal ze je to chyba firmwaru fotaku kterou asi uz nikdo neopravi, nekdo zas ze to jsou spatne kusy hw a ze nekomu pomohla vymena.
 #372525  od kazihork
 před 5 měsíci
Ahoj,
ostatní problémy nepozoruji, foťák až od verze 9.5.4. Nicméně restartem telefonu to neřeším, většinou stačí "zabít" aplikaci foťák (nebo alternativní, která foťák používala) a vše jde (někdy nutné zopakovat dvakrát), ale časově to ještě jde.
 #372959  od AdamH
 před 5 měsíci
Jsem na poslední Global Stable, prostě tak jak mi telefon přišel, jen aktualizuji.
První problém pozoruji od pořízení. Opravdu ale jen stačí foťák vypnout/killnout (častěji se mi to děje u Snapchatu) a zapnout. Tohle jsou drivery kamery, ale do těch už nikdy nikdo nebude vrtat.

Další dva problémy ovšem už nenalézám. Ten problém s videi je hodně zvláštní, to vypadá na softwarovou chybu, ale fakt nevím v čem.

Mám ovšem vlastní nefunkční "telefon", tedy mikrofon. Prostě nefunguje a restart nepomůže. Chyba se začala objevovat u mnoha lidí, dle androidfora. Řekl bych, že může být tedy ještě hůř. :slight_smile: :slight_smile:

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat