[Skíny, ikony, tapety]
 #382573  od MartinLee
 před 1 měsícem
Ak by mal niekto záujem o tmavú tému , momentálne asi najlepšiu na MIUI 10 tak tu je : Reloaded v10
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #383267  od Ploki
 před 1 měsícem
Každý máme jiný vkus a toto je dle mého hrůza! Z celkového pohledu.


Mám rád tmavá témata, jenže žádné není plně vyhovující. Resp. je vyhovující pouze někde. Na MIUI9 jsem měl zkombinován několik:
systém - Same Old War V8 nebo orig
zámek - The Bridge
notifikační lišta - Black Zone
ikony - The Bridge
zprávy - Revenant
číselník a kontakty - Adria Dark Elegance
launcher - Dark World v3.0

Pokud bych "Dark theme MIUI 10" hodnotil dle jednotlivých kategorií:
systém - zbytečné obrázky autora v Nastavení
zámek - default
notifikační lišta - ikona stavu baterie do očí bijící; přepínače se k celému tématu nehodí
ikony - docela povedené - spíše detailnější než prosté malůvky
zprávy - chybí vertikální oddělovače, spadá do 90% témat, kde je v konverzaci odchozí zpráva s výraznějším pozadím než příchozí (příchozí bublina zde má černé pozadí na černém pozadí celé konverzace - kdo to vymyslel?)
číselník a kontakty - samotný číselník zakrývá skoro celý seznam posledních hovorů; chybí horizontální oddělovače
 #383675  od MartinLee
 před 1 měsícem
V pohode . Každý má ako hovoríš iný vkus a dá sa téma skombinovať s inými . Le na MIUI 10 ich ešte nie je veľa čo sa týka black UI. Mohli by oficialne urobiť dark themu aj s tmavým podkladom v Gallery , mail , a pod.
Tu je na to projekt , kde sa hlasuje : Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Ešte zaujímavá DARK téma : Dark Night
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #385550  od Ploki
 před 3 týdny
Dark Night ani Reloaded V10 nemohu najít přes MIUI aplikaci Témata :-( Stahování přes Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť je velice nepohodlné.

Dark Night:
Neviditelný text v Nastavení -> Zvuky a vibrace -> Vyzvánění tón telefonu
Galerie -> Některá fotka - chybí ikona Upravit
Soubory - nejsou viditelné ikony spodního menu
Témata -> Upravit téma - podivná šedá barva jednotlivých kategirií + téměř neviditelná ikona Přizpůsobit (např. pro kategorii zámek) + nejsou vidět názvy témat (bílý text na bílém pozadí)
Zámek - bílé pozadí notifikací (ale to je problém mnoha témat); nezobrazuje indikaci nabíjení (pouze v notifikační liště)
Zprávy - docela hodně povedené; jedno z mála témat, kde je obrázek kontaktu čtvercový místo kolečkového a zároveň má jednotnou barvu neuložených kontaktů (někde se kombinuje část světle šedé a tmavě šedé)
Kontakty jsou velice povedené s jednou zásadní chybou! A tou je azbuka. Dále nemám rád autorovy obrázky u kontaktů bez fotky, ale v tomto tématu je povedený. Jako u všech tmavých témat (bohužel) nejsou při úpravě kontaktu viditelná tlačítka Zrušit a Uložit.

Prošel jsem Reloaded V10 ještě jednou. V kategorii systém je to zatím nejlepší tmavé téma. Konkurenční mají problém s viditelností některých položek v Nastavení. Mezi nejčastější problémy spadá "neviditelná" ikona zobrazit heslo (např. nastavení wifi hotspot), neviditelné tlačítko Zrušit u vyskakovacího spodního menu (např. Nastavení -> Notifikace -> Zkratka v roletce) nebo zcela neviditelné texty (např. Nastavení -> Další nastavení -> Zabezpečení -> Správci zařízení). Hodně témat má také problém s aplikací Galerie, která přebírá nastavení ze sekce Systém.

Jinak ještě upravím z mého pohledu dobrá témata v jiných kategoriích:
Systém - Sailfish 999, Reloaded V10, selayar V2.3
Zámek - Revenant (možnost nechávat si zobrazit počasí); alternativa je Dark World v3.0, pokud někomu nevadí, že na zamčené obrazovce nejsou viditelné některé notifikace.
Ikony - Reloaded V10 nebo The Bridge
Zprávy - Dark Night nebo Arqiva (šedý vzhled); alternativy Dark World v3.0 nebo Revenant
Číselník - Mi Note 2 nebo Adria Dark Elegance; alternativa Dark Night pokud nevadí azbuka v pravém sloupci prvního písmena kontaktů
Domovská obrazovka - Dark World v3.0
 #386404  od MartinLee
 před 3 týdny
Tak to je riadny report ....Škoda že zatiaľ nie je DARK téma len jedna a poriadna , čiže čitateľná , dark číselník , rýchle menu , nastavenia , galéria a pod.
Našiel som ďalšiu zaujímavú ak chceš môžeš odskúšať.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #386915  od Ploki
 před 2 týdny
Nezkoušel jsem, ale témata od Superwitschi jedou ve stejném trendu - co je špatně na jednom, je špatně i na druhém. Barvy nemění, pouze "obrázky".

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat