[GT-i9300][m0]
 #71193  od Raziel-CZ
 před 5 lety
Ahojte,

jak jsem psal v minulých tématech kategorie S3, tak jsem přešel na MIUI a jsem vcelku spokojen. Píši vcelku, protože to není a asi ani nebude 100%. Telefon se totiž chová občas prapodivně... Stalo se mi např.

- Z ničeho nic se mi změnila klávesnice na stejnou, jakou jsem měl v 4.1.2 XEL verzi. Za asi 10 minut se to vrátilo zpět na původní.
- Pro doručenky jsem si nastavil konkrétní tón. Půl dne se mi vůbec nepřehrával, po několika hodinách zase začal. Nechápu.

Nevím, co to bylo za haluze, po druhé se mi to zatím nezopakovalo.
Mám tu ale teď větší problémy, jaké se mi nedaří vyřešit.

1. Dříve jsem používal vcelku dobrý nástroj pro nahrávání hovorů Automatic Call Recorder se syncem do Google Cloudu. Tato apka na MIUI jde nainstalovat, ale hovory nezaznamenává - nefunguje. Aplikace v MIUI integrovaná zaznamenává hlasy protistrany, ovšem můj je slyšet tak na 5%, což je nepoužitelné. Takže v tuto chvíli nemám řešení na nahrávání a uchovávání důležitých hovorů s např. úřady, tel. operátory apod. Zajímavé je, že stejná aplikace funguje jako běžný diktafon dobře. Nechápu...

2. Vestavěný emailový klient zobrazuje i maily, které jsem z klienta na PC vymazal. Zároveň umí pouze jeden emailový účet, nikoli více, jako uměl vestavěný emailový klient v XEL 4.1.2. Stáhl jsem tedy alternativu K-9, která sice zobrazuje maily správně, ale také neumí více schránek najednou. Jakým emailovým klientem toto máte řešené?

3. Baterie se mi nabíjí asi 5 hodin, ačkoli při zapojení do nabíjení mi telefon odhaduje hodiny dvě. Na XEL 4.1.2 se telefon nabil rychleji. Není rozdíl v nabíjení z USB či elektrické sítě.

Máte pro mne nějaká řešení pramenící ze zkušeností? Pomůžete mi? Nebo něco děláš špatně? Díky předem.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat