[beryllium]
 #429312  od Sabnok
 před týdnem
Lidi, vysvětlí mi niekto k čomu je Game Turbo? Krom toho, že je v ňom slide skratka ktorá je úplne k prdu jelikož zmizne hneď po kliknutí na displej? Keďže dokáže vlastně iba...... Čo vlastne dokáže? Výkon nezvýši, správy chodia stále a či mi bude prepínať siete mi je jedno. Nemluvě o tom, že mi to stále vyhadzuje hry. Ak nejakú dlhšie nehrám zo zoznamu zmizne a musím ju znova manuálne pridať.
 #429324  od JosephPorta
 před týdnem
Já bychbral, kdyby byla možnost si tam ty hry uspořádat.

Co myslíš tou slide skratkou? Horní lištu game turba? tu se mi podaří vysunout potažením prsty na horní části obrazovky z boku dovnitř (obě strany naráz)
Zprávy nevím, režim nerušit mám vypnutý.
Hry mi zmiznou jen v případě že měla aktualizaci a sama se už nepřidá. Mám taky pár her které jsem několik dnů nezapnul a nic, stále je tu mám.
 #429485  od Sabnok
 před týdnem
Uznávám, možno je vyhadzovanie hier spôsobené ich aktualizáciou to ma nenapadlo no ani som to nekontroloval. A áno myslím tú úplne zbytočnú lištu. Každopádne stále nechápem k čomu aplikace je? Hry si môžem klidně usporiadať do zložky a nečakať 3 sekundy kým sa apka vôbec zapne. S tým usporiadaním si to taky trafil. K čomu teda je?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat