[Partnerský eshop]
 #414196  od xpaja
 před 1 rokem
Zdravím, potřebuji radu.
Přes Gearbest jsem koupil robotický vysavaš Xiaomi roborock S50.
Zhruba po osmi měsicích se přestal točit Lidar. Co jsem tak dohledal jedná se o nejběžnější zzávadu co tenhle vysavač postihuje. Buď odejde motorek za cca 3 usd nebo celý Lidar za 100 usd. Usoudil jsem, že než riskovat že to bude Lidar, tak to raději pošlu na záruční opravu Gearbestu do jejich servisního střediska ve Španělsku. Zhruba do měsíce ho měli odeslat zpět. Když ani po více než měsící vysavač nedorazil, psal jsem na Gearbest jestli vědí kdy dorazí a přišla mi odpověď, že vysavač jejich servisní středisko nedokáže opravit a že mi můžou vrátit jen 1/3 ceny, protože je to více jak 45 dní od nákupu.
Dle jejich záručních podmínek má právo na opravu a to že ho nedokáží opravit přece není můj problém. Logicky by mi měli refundovat celou částku nebo poslat jiný kus.
Máte s tím někdo zkušenost?
 #414278  od Tymros
 před 1 rokem
Ahoj, mám úplně stejnou zkušenost akorát z mobilem.
Mobil stál 100 USD , taky sem ho tam poslal a nakonec mi vrátili 50 USD - záruka půl roku na paypalu už byla pryč tak sem to vzal protože mě asi nic jiného nezbývalo.
Něco dražšího už si u nich nekoupím protože už sem tento postup s reklamací slyšel od více lidí.
Akorát rýžujou co to dá.
 #441145  od PaulCZ
 před 7 měsíci
Vždycky ještě můžete dát refund přes Paypal, když to nevyjde tak přímo přes kreditní/debetní kartu u banky, která to postoupí dále (Visa, Mastercard..). Pokud to jste schopný vysvětlit (pokud nemáte zboží a ani peníze tak to je asi jasný), peníze dostanete zpátky. Transakce se prostě stornuje, akorát to trvá asi půl roku.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat