[Rôzne vychytávky MIUI]
 #218565  od kuxa
 před 3 lety
Zdravím,
vyvíjím na Android aplikace přes "platformu" Cordova. Zkráceně - umožňuje přetvářet webové stránky do mobilních aplikací. Měl jsem jednu aplikaci, ve které jsem používal třes telefonu, který jsem detekoval JavaScriptem. Na předchozím telefonu (Sony Xperia Tipo) mi to fungovalo bezvadně (používal jsem konkrétně Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť stránku upravenou pro mé potřeby). Jenže po zakoupení Xiaomi Redmi 2 Enhanced mi aplikace nefunguje, a ani ona webová stránka.
Zkusil jsem tedy do Cordovy nainstalovat plugin, který má také kontrolovat třes telefonu, ale ani ten se nikdy nedetekuje.
Mohl bych se zeptat, čím to tedy může být? S jinými aplikacemi využívajícími nahnutí problém nemám, aplikace má také všechna potřebná práva.
Taky bych Vás chtěl poprosit, zda byste si mohli spustit Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť na telefonu a zkusit, jestli funguje (kulička by se měla pohybovat po obrazovce v závislosti na pohybu zařízením).

Moc děkuji předem, vůbec nevím, co mám dělat.
 #218569  od kuxa
 před 3 lety
Díky moc za rychlou odpověď!
Teď jsem to znova zkusil, a kulička mi taky funguje i v Xiaomi prohlížeči i v Google Chromu. Přitom jsem si na 100 % jistý, že předtím to nefungovalo.
Zítra ještě vyzkouším tu aplikaci, doufejme, že bude taky fungovat...

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat