[Všeobecné návody pre všetky zariadenia]
 #501463  od VMach3
 před 4 týdny
Zruš šifrování v TWRP volbou Format Data, poté znovu pomocí fastboot toolkitu spusť TWRP, nakopíruj ROM do úložiště telefonu a nainstaluj ji.
 #501465  od easy
 před 4 týdny
Skusil som dat reboot do systemu a znicoho nic nabehol.Predtym mi pisal,ze tam nie je ziadny OS!
Neviem co sa stalo,ale diki za pomoc!Uz som myslel ze mam tehlu z mobilu.
 #501467  od easy
 před 4 týdny
Teraz ale neviem co s tym twrp.Ked budem chciet nahrat buduci tyzden rom..Znamena to,ze ten disk je teda pripojeny?Nemusim sa bat dalsej instalacie?
 #501468  od VMach3
 před 4 týdny
A máš CZ SK ROM? Nastav gesto pro zámek obrazovky a poté zkus restartovat do TWRP, to by mělo požadovat zadání vzoru zámku obrazovky pro dešifrování úložiště.
 #501469  od easy
 před 4 týdny
Mam czsk rom 21.5.20 tyzdenna.Dufam,ze je to ona.Ze tam neostala povodna.
Gesto mam nastavene,ale skusim neskor.Teraz kopirujem data.Bude to na dlho.
 #501473  od VMach3
 před 4 týdny
V pořádku, toto opravdu není povodní Global ROM.
 #501942  od pawoukk
 před 3 týdny
Zdravím, po odemknutí bootloaderu jsem nahrál twrp a po prvním spuštění po mě recovery nechtělo potvrdit systémové oddíly. Provedl jsem tedy 2x formát data ale vždy tam byla nějaká červená chyba. I přes to jsem úspěšně nahrál zdejší Stable Rom , restartoval do systému, nastavil gesto a po novém restartu to po mě nechce žádné gesto k dešifrování a nevidím tedy žádné úložiště. Můžete mi poradit, jak to dát do pořádku? Tel. Je Poco X3 pro.
 #501950  od VMach3
 před 3 týdny
Pokud TWRP nenabízí dešifrování úložiště, je to chyba onoho konkrétního sestavení.
Prostřednictvím toolkitu můžeš instalovat jakékoliv recovery. Nebo také můžeš instalovat přímo v TWRP, pokud instalační soubor budeš mít na paměťové kartě.
 #502026  od pawoukk
 před 2 týdny
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 3 týdny
Pokud TWRP nenabízí dešifrování úložiště, je to chyba onoho konkrétního sestavení.
Prostřednictvím toolkitu můžeš instalovat jakékoliv recovery. Nebo také můžeš instalovat přímo v TWRP, pokud instalační soubor budeš mít na paměťové kartě.
Nainstalovat jsem Orangefox přes TWRP a píše mi to tyto chyby.
Obrázek
 #502057  od pawoukk
 před 2 týdny
Zkoušel jsem to i znovu přes fastboot toolkit a zase žádné první potvrzení systém oddílu a rovnou naběhne TWRP, které nevidí úložiště.
Obrázek
Obrázek
 #502059  od VMach3
 před 2 týdny
Proveď Format Data, po dokončení restartuj Recovery a úložiště by již mělo být vidět.
 #502066  od pawoukk
 před 2 týdny
Po formátu je úložiště vidět, ale po restartu systému, nastavení tel. a stáhnutí zip souboru ( na zkoušku jestli ho uvidím) a následném restartu do recovery, opět žádná žádost o dešifrování a opět neviditelné úložiště
 #502070  od pawoukk
 před 2 týdny
Co mám udělat abych tel. Uvedl do co možná nejpůvodnějšího stavu a zkusil instalovat vše od začátku s jiným recovery. Myslím tím formát čeho všeho můžu udělat? Není třeba Rom instalována že špatného místa. Byla umístěna v adresáři ve kterém byla vidět jen složka TWRP.
 #502084  od VMach3
 před 2 týdny
Recovery můžeš instalovat různé, k tomu není třeba uvádět telefon do původního stavu. Taktéž není vůbec podstatné v jakém adresáři je ROM umístěna.
 #502097  od pawoukk
 před 2 týdny
Podle toho co jsem dohledal na internetu je to u tel. POCO X3 Pro normální stav. Úložiště je dostupné pouze při nabootování ve fastboot. Při normálním spuštění recovery je úložiště nedostupné. Takže všechny instalace musí být přes ext.Sd Card nebo OTG. Děkuji za všechny rady i trpělivost.
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat