[Xiaomi zariadenia]
 #522787  od VMach3
 před 6 měsíci
Je to standartní veřejná verze, pokud instaluješ tu na níž jsem dal odkaz, nikoliv neveřejna beta jak ti hlásí Aktualizace.
Ovšem současnou verzi máš jenž byla z důvodu nějaké chyby stažena z distribuce.
 #524113  od mobil
 před 3 měsíci
Ahoj, po pár letech, kdy jsem s Mi Note 3 radši nic nedělal (co se instalací týče), se k vám obracím opět pro rady. Protože já a Xiaomi nikdy nešlo dohromady, opět nemůžeme najít společnou řeč. :relaxed:
Chtěl bych si vyzkoušet Google Pay, ale aplikace píše chybu zabezpečení. Za to asi může odemčený bootloader, který je odemknutý z dob pokusů instalace zdejší ROM. To se ale nikdy nepovedlo tak, aby telefon spolehlivě fungoval a tak používám MIUI Global 12.0.1.0 stabilní (PCHMIXM).
Co si matně pamatuji ty různé způsoby instalací ROM, chtěl jsem instalovat přes Fastboot v MiFlash s “clean all and lock“, pro mě asi nejjednodušší. Stáhnul jsem MiFlash (asi 3 různé verze) nainstaloval ovladače. Telefon spuštěný ve Fastboot, je po připojení k ntb (Win 10 Pro 22H2) zobrazen ve správci jako “Android Bootloader Interface“. Když spustím MiFlash a dám refresh, telefon se okamžitě odpojí, zmizí režim Fastboot, zůstane jen malý nápis press any key. Zkoušel jsem instalaci ovladačů podle Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, jiné porty, kabely, žádná změna. Takže to je první problém, jak to zkusit rozchodit? Druhý, že na zdejším odkazu na Fastboot ROM, buď mou ROM přehlížím, nebo nevím, kde je nějaký oficiální archív, kde stáhnu MIUI Global 12.0.1.0 stabilní (PCHMIXM). A ještě se radši ujistím. Pochopil jsem správně, že zamknout bootloder nejde bez kompletního smazání telefonu? Jak ověřím jakou mám verzi telefonu? ( Ak chcete späť zamknúť bootloader, môžete tak urobiť iba s ROM pre danú variantu telefónu. Tj. u globálnej varianty telefónu iba s Global ROM, u čínskej varianty telefónu iba s China ROM!)
Díky za rady.
 #524114  od gogocar
 před 3 měsíci
Kvůli zamknutí bootloaderu nemusíš instalovat ROM v Miflash když už V12.0.1.0.PCHMIXM máš v mobilu. Ano, zamknutí bootloaderu vymaže uživatelské data z telefonu.
Rozdíl mezi Čínkou a Globální verzí je na krabičce nebo koukni na obrázek.
jIZN9HV.jpg
Pokud máš takové problémy s připojením k PC tak připoj kábel k USB 2.0 portu nebo použij USB-Hub. Pokud máš stolní PC tak se připoj k USB nejblíže k desce.
 #524115  od mobil
 před 3 měsíci
gogo díky za odpověď. Tak postupně, jde o NTB, jen USB A/C - 3.2, použití USB-Hubu asi zabralo, v MiFlash už refresh funguje, telefon se načte. Telefon byl myslím kupován jako Global (pokud si to pamatuji) od Goldwaye z alíku. Na krabičce většina rozsypaný čaj, záda telefonu toto. Dokážeš mi podle tohoto napsat jak to zamknu?
Obrázek
 #524116  od VMach3
 před 3 měsíci
Čínská verze, bootloader zamknout nemůžeš
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat