[surya, vayu]
 #523062  od ELIXIERE
 před 1 rokem
Dobrý den,
prosím o pomoc s recovery režimem. Asi před rokem jsem chtěl udělat root telefonu (POCO X3 Pro 8+256GB Global, ofic ROM). Po dlouhém laborování pokusů a omylů se mi podařilo díky OrangeFox recovery a patch Magisk docílit, že byl foun plně rootlý. Vše fungovalo jak mělo, tedy do okamžiku než přišla nová aktualizace ROM. Aktualizace proběhla, ale přestal fungovat Root. Tak jsem myslel, že zopakuji předešlý postup, ale nastal problém už v okamžiku, kdy jsem chtěl spustit recovery mode, protože se začal načítat, ale po chvilce úvodní obrazovka zhasla a začala se načítat znovu a takhle stále dokola, takže nebylo možné recovery spustit. Jedině jde opět restartovat a spustit Android. Tak jsem chtěl přehrát Recovery mode na TWRP. Stáhl jsem si TWRP, které zde doporučovali jako funkční pro POCO X3 Pro. Spustil jsem na telefonu FastBoot (i zde díky OrangeFox došlo ke změně, protože se nezobrazuje klasický Android panáček, ale jen oranžový nápis FASTBOOT) a nahrál jsem do telefonu přes FastBoot Toolkit který jsem stáhl zde nový TWRP. Vše se opět tvářilo v pořádku, recovery mode se změnil na TWRP, ale jen do okamžiku příštího restartu a navolení recovery mode, kdy se opět zobrazil původní OrangeFox , který samozřejmě stále dokola jen načítal úvodní obrazovku. A zde jsem skončil, protože nevím co dál, abych dostal do telefonu funkční recovery mode, vlastně bych se v tuto chvíli spokojil i originálním, hlavně aby fungoval, protože mi bez toho nejde provézt aktualizace Android na nový MIUI 14, stále mám pouze 13.0.1. Možná jsem udělal chybu při volbě v Recovery Toolkit přes který mám spustit, jestli přes AB, nebo AB rec, nebo rec. Už si nepamatuji který jsem před rokem použil a ve zdejší Exel tabulce zrovna POCO X3 Pro není uveden. A tak jsem zvolil AB.
Proto prosím, jestli by mi s tím prosím někdo pomohl a poradil postup, abych rozchodil Recovery mode. Velice rád opět přispěji na chod fóra.
Za pomoc moc děkuji.
 #523063  od gogocar
 před 1 rokem
Změna vzhledu fastboot nijak nesouvisí s OrangeFox, je to nové UI od Xiaomi.
V tabulce je jasně napsáno STARŠÍ, ZDE NEUVEDENÁ ZAŘÍZENÍ JSOU: rec
ELIXIERE se to líbí
 #523067  od ELIXIERE
 před 1 rokem
O tom jiném vzhledu Fastboot jsem nevěděl, proto jsem to připisoval tomu OrangeFox, obzvláště když ten nápis byl oranžový, tak se ovlivnění OrangeFox doslova nabízelo.
V té tabulce je sice uvedeno to co píšete, že starší jsou rec. Ale nejsem si vědom, že by POCO X3 Pro byl starší telefon než x jiných v té tabulce uvedených. Ale dobře, zkusím to nahrát přes rec a uvidím, jestli to pomůže a dám vědět. Zatím děkuji.
 #523068  od gogocar
 před 1 rokem
Věkem starý není ale má starší čipset.
Tyto zařízení jsou rec
čipset: Snapdragon 662/720G/730/730G/732G/750G/765G/768G/860/865
ELIXIERE se to líbí
 #523077  od ELIXIERE
 před 1 rokem
Tak to pomohlo, stačilo pouze při nahrávání zvolit "rec" a TWRP se nahrál bez problému a trvale. Následná aktualizace proběhla také bez problému, i když jsem musel zvolit zem určení Polsko, protože přes ČR se žádná aktualizace neukázala. Momentálně běží foun na Android 14.0.1 a TWRP je stále stabilní. Děkuji a jako poděkování posílám kilečko na pivečko na podporu fóra. Díky.
gogocar se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat