Beryko.cz
[Nákup Xiaomi]
 #329483  od stm01
 před 5 dny
Takže telefon dorazil před hodinou. Nic jsem nedoplácel. Rozbalování jsem si natočil kvůli případné reklamaci, ale všechno v pořádku. Sluchátka jsou Mi In-Ear Headphones Pro a ochranné sklo je i z těmi tmavými rámečky co kopíruje přední stranu telefonu. Verze systému v telefonu je MIUI Global 8.2/ Stabilní 8.2.5 (MAHMIDL). Hned po rozbalení a připojení k internetu se ohlásila aktualizace MIUI V8.5.4.0.MAHMEID. Telefon je nádherný. Oproti současnému Redmi Pro je zvětšení malé a displej přitom o dost větší. :relaxed: Jak jsem psal výše. Cena byla 555 dolarů. V této ceně je telefon 6GB/256GB, doprava DHL, sluchátka, krycí sklo a redukce. Akorát ta redukce je taková velká u Redmi Pro mám takovou decentní. Někde se musím pokouknout po menší redukci(vidlici). Od objednání do dneška 8 dní. Koukal jsem , že ty sluchátka se u nás prodávají od 850kč. Ani jsem netušil jaké dorazí. Jdu napsat na Aliexpres hodnocení. Teď už pořešit odblokování a nahrání zdejší ROM. Ještě uvidím, láká mě zkusit i Resurection a jiné. :wink:
Obrázek
  • 1
  • 217
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat