[nikel]
 #359223  od DeathclawCZ
 před 8 měsíci
Ahoj všichni po aktualizaci na verzi 9.5.1.0 mě zmizela možnost online si stáhnout témata plochy a taktéž pozadí. Je to přesunuto někde jinde nebo se s tím mám rozloučit.
 #359434  od DeathclawCZ
 před 8 měsíci
Nenašel jsem nikde ani v nastavení možnost online si stáhnout témata nebo pozadí plochy tak jako tomu bylo v předchozích verzích. :sob:
 #359438  od ingbrzy
 před 8 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #359504  od lukbe
 před 8 měsíci
Chystá se do budoucna nějaké opatření?
Není možné použít aplikaci témata z nějaké starší verze?

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

 #359508  od ingbrzy
 před 8 měsíci
V našich MIUIv9.5 uz opravene..
 #359509  od DeathclawCZ
 před 8 měsíci
Dear Mi Fans,

Due to changes in regulations in some countries, we are temporarily suspending the online theme store and Mi Message services in some markets.

Xiaomi takes user privacy very seriously and will comply with all regulations regarding privacy. We hope to bring these services back online once modifications have been made to allow us to comply with changes in regulations. The countries affected are: Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Swede, and United Kingdom.

When users in these countries update to the next version of MIUI (developer ROM for Mi 6, Mi Max, Redmi Note 2 on Feb 24, developer ROM for all other models on Mar 2; stable ROM for all models upon next update), the Themes app will no longer be available, and users will also not be able to use the Themes web page to download themes onto their devices. Themes and wallpapers that are already stored on users' phones are not affected and can continue to be used. All default themes, notification sounds and wallpapers are also unaffected. At the same time, the Mi Message service will also be disabled.

MIUI has always aimed to provide a great user experience and customizability. We are working hard to update and improve the theme store and hope to bring back a new and even better version in the near future.

Thank you for your patience and understanding.

MIUI team
 #359510  od DeathclawCZ
 před 8 měsíci
Takže si počkáme do další aktualizace a to ještě není jisté. To je paráda :rage:
 #368137  od Jiří Skramušský
 před 6 měsíci
Zadejte si v nastavení jinou oblast,například Čínu a témata fungují,akorát se Vám změní čas v mobilu.Takže si stáhněte co se Vám líbí,téma se Vám uloží do mobilu a pak přepněte oblast na česko a témata si můžete aplikovat které jste si stáhli.
 #374768  od Benkova
 před 4 měsíci
Ať dělám co dělám, mě to prostě nejde. A mohu si měnit co chci 😭😭😭😭 to už je na posr. Tak proč xiaomi pouští do světa, když ho očesají

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat