[nikel]
 #297195  od Jahny
 před 2 lety
Zdravim všechny. Telefon mám dva dny a při běžném používaní jsem si všimnul občasného vrznutí,chroupnutí. Při bližším zkoumání jsem zjistil že na pár místech na okraji telefonu když lehce zmačku jakoby palcem a ukazováčkem proti sobě tak to začne celkem hlasitě vrzat. Je to normální? Nebo byste reklamovali? Děkuji za odpověd.
 #297200  od jenicekk
 před 2 lety
Jeden vrže min jeden víc a když máš štěstí tak vrtat nebude. Když tě to štve tak ten cover sundej a znovu nasad

Odesláno z mého MI 5C pomocí Tapatalk
 #298218  od Jahny
 před 2 lety
Tak jsem to nevydržel a zkusil reklamovat. Požadoval jsem samozřejmě výměnu za nový telefon.
V pondělí jsem jim ho poslal poštou. Dneska(středa) mi přišel email, že reklamace byla uznána. Docela rychlovka.
Jejich vyjádření v protokolu: Hlasité vrzání a praskání konstrukce telefonu - způsobeno nerovností krytu přístroje.
O dvě hodky později mi psalo PPL, že mi zítra doručují zásilku. Jsem nad míru spokojen. Pevně doufám, že tentokrát to bude v pořádku. [SMILING FACE WITH SMILING EYES] (beryko.cz)
 #300883  od Noxor
 před 2 lety
Mám naprosto stejný problém s neustálým a nepříjemným cvakáním konstrukce ve spodní části, stejně tak při lehkém zatlačení za zadní stranu kovového krytu, je cítit vůle, nicméně mám opačnou zkušenost s reklamací u Beryko.cz. Po přečtení této diskuze jsem se rozhodl telefon na reklamaci také zaslat a opravdu se jednalo o rychlovku. Ovšem reklamace neuznaná s vyjádřením: Přístroj není vyroben z jednoho celistvého kusu materiálu, nýbrž z několika dílů a při jeho používání dochází k jejich pohybu. Přístroj má vlastnosti a jakost jaké se u mobilního telefonu této cenové kategorie předpokládají. Jinými slovy, vůle a cvakání pevné unibody konstrukce je vlastnost a telefon za 6400,- (blbec jsem jim o 1200,- přeplatil kvůli konkurenčnímu boji, dva týdny po mém nákupu telefonu nastavili jinou pevnou cenu) je vrzající šmejd. Telefon se mi navíc vrátil se škrábancem a naraženou tečkou na displayi. Tak hlavně, že v popisu stavu uvedli poničený SIM tray jakožto lehoučce odřený otvor pro vytahování zásuvky simkarty a naražený roh telefonu, jakožto deformaci, která není skoro ani běžným okem pozorovatelná a nejspíš jde o výrobní vadu. Na mé zprávy se zatím neuráčili odpovědět. Zboží mají sice za relativně dobrou cenu a rychlost dodání při objednání byla velmi působivá, nicméně v pořádku je vše nejspíš jen do té doby, dokud je člověk pouze platící ovečka. A osobně posuzuji kvalitu obchodu právě podle toho, jak se staví k dalším službám zákazníkovi, reklamace a podobně. Zvažuji, jestli telefon zaslat na reklamaci opakovaně s obsáhlejším popisem, nicméně mám jisté pochyby o dalším posunu. Obzvlášť, když jsem se dočetl o podobných zkušenostech s reklamací u této společnosti, kdy byly problémy většinou zamítnuty s tím, že došlo k poškození nárazem (fotka škrábance), neodborným zásahem a podobně. Možná bude lepší rovnou nechat vypracovat znalecký posudek a jít na jistotu nebo se smířit s nekvalitní konstrukcí telefonu. Zajímavé také je, že tato jejích "vlastnost", jak popisují v reklamačním protokolu, se nenachází i u ostatních telefonů stejného modelu (porovnával jsem s telefonem přítelkyně, stejný model, nic necvaká, konstrukce je pevná) a o kvalitě konstrukce se dá dočíst i v recenzi telefonu na webu Mobilmania.cz, který navíc dostal telefon k testování od samotného Beryka.
 #300890  od Plumor
 před 2 lety
Takže ti nespadl, nepřimáčkl jsi ho v kapse, nebo autě? Když ti přišel byl zabalený v původní krabičce, ve folii?
 #300900  od Noxor
 před 2 lety
Myšleno po koupi nebo po reklamaci? Telefon neutrpěl žádný náraz ani nešetrné zacházení, nosím ho v koženém pouzdře, na které zařízení i pokládám, aby neutrpěl nějaké výrazné škrábance na zadní části, jsem holt na své věci opatrný. Telefon se z reklamace vrátil v původní krabičce a zabalený do bublinkové folie.
 #300913  od Jahny
 před 2 lety
Doplnim pár informací. Po reklamci mi poslali nový telefon. I když jsem měl pochybnosti. Krabička byla rozbalená bez folie....????.. opravdu nevim jak to dělaj a proč mi nedali kompletně novej zabalenej. Každopádně byl v pořádku takže jsem to dál neřešil. Jen trošku si vrzne v horní rohu, ale tak minimalně že to nestojí za zmínku. Dále jsem si všimnul že tlačítko na volume mělo víc začerněné hrany než odemykací tlačítko které je má krasně stříbrné. Obrousil jsem tu barvu z hran lehce nužkami na nehty a nehtem a je to stejný. ^-^
Závěr je ale takový, že beryko a xiaomi už přístě ne... Uznávam, že ty telefony co se tyce pomeru cena vykon nemaj konkurenci, ale přístě si radsi připlatim za neco jinyho.
Jeste bych dodal, že ty plasty nahoře a dole sou pravě duvodem vsech tech problemu s vrzanim. Bejt to celokus z kovu nebyl by problem. Jeste ty plasty sou hrozně měkký. Sedel jsem na silnici telefon mi vyklouznul z kapsy. Ani nepadal prostě vyjel ven. A už tam mam dirky v tom plastu jak kdybych s nim o tu zem flaknul.
 #300922  od Noxor
 před 2 lety
Osobně tedy nemám problém s tím, že by sem tam něco vrzlo (pokud to není při každé manipulaci jak tento problém), takže telefon od Xiaomi si klidně pořídím i příště. Nicméně se vychvalovanému Beryku vyhnu obloukem. Jinak jsem kontaktoval znalce, takže jsem zvědavý, jestli se mi podaří něco vyřešit.
 #301004  od Traged
 před 2 lety
redmi note 4 má celokovovou kontrukci a žádné plastové konce, pokud chcete řešit plastové konce, tak musíte do redmi note 4x , svou neznalostí odrazujete lidi, od koupení telefonu, který je tak trochu matoucí, protože má více verzí, ale tohle vlákno patří RN4 MTK . Na beryku si klidně koupím telefon znovu, protože jsem spokojený.
 #301032  od Noxor
 před 2 lety
Samozřejmě, nicméně osobně jsem reagoval na stejný jev, který byl uvedený v prvním příspěvku. Předpokládám, že je řeč o verzi 4 Global, která označení X nemá. Takže jak říkáš, lehce matoucí samo o sobě. Možná by se hodilo přesunutí celého vlákna. Co se obchodu týče, proč ne, každý si může koupit kde chce, co chce. Ale osobně hodnotím kvalitu obchodu na základě reklamací, případně komunikace u daného problému a dalších službách (dodat objednané zboží umí kde kdo). Zde jsem se zatím setkal s velmi špatnou zkušeností a při pročítání různých hodnocení nejsem jediný.
 #301048  od Traged
 před 2 lety
je fakt, že jsem tam nereklamoval, ale na email mi odpověděli do 60-ti minut i vč. co když si odemknu bootloader, jestli mi zůstane záruka, tak mi odepsali, že na HW mi záruka zůstane, software se dá hodně domrvit i bez odemčení. Komunikace se mi líbila a v tu dobu měli prostě nejlepší cenu. Remi note 4 mtk (global rom) hodnotím jako velice výborné zařízení, které nemá v daném segmentu konkurenci.
 #301107  od Noxor
 před 2 lety
Tak až něco budeš reklamovat, raději si rovnou nech udělat znalecký posudek. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Ano, komunikace je asi v pohodě, pokud platíš a nemáš problém. Mě dokonce na můj dotaz, jak problém dál řešit odpsali do pár sekund, další zprávy jsem se už ale nedočkal.
 #301152  od Jahny
 před 2 lety
Traged píše:redmi note 4 má celokovovou kontrukci a žádné plastové konce, pokud chcete řešit plastové konce, tak musíte do redmi note 4x , svou neznalostí odrazujete lidi, od koupení telefonu, který je tak trochu matoucí, protože má více verzí, ale tohle vlákno patří RN4 MTK . Na beryku si klidně koupím telefon znovu, protože jsem spokojený.
Redmi note 4 GLOBAL.. Opravdu celkovov nemá.
 #301262  od Traged
 před 2 lety
protože redmi note 4 global, je redmi note 4x (mido) , prostě qualcomm procesor .
 #398700  od David Toman
 před 6 měsíci
Zdravím už to budou 3měsíce kdy jsem si kupoval tel Xiaomi Redmi S2 a teď mi začal nad čtečkou vrzat nevíte proč vrže telefon mi nespadl nosím v silikonovém krytu

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat