[Rôzne vychytávky MIUI]
 #224411  od Rasty.1
 před 3 lety
Ahoj, mám dotaz.
Kontakty mam uložené přes google mail ( v něm jsem si ručně u každého kontaktu kdysi, ještě když jsem měl S3mini nastavoval fotky).
Když ted dám kontakty a projíždim seznam kontaktů, tak vidím u kontaktů tyto fotky(bubliny) co jsem kdysi nahrál, ale když ho rozkliknu, tak tam foto není.
Ted jsem zkoušel k jednomu novému kontaktu bez fotky ( taky uloženej na googlu) přidat foto a zobrazilo mi to u náhledu plnou fotku( tak to má být) Ale jak jsem dal synchronizovat, tak zmizela. (Chtěl jsem aby se to uložilo na googl)

Neví někdo, jak na to aby mi to zobrazilo fotky u kontaktů, když je rozkliknu? (Nebo je zapotřebí nějak synchronizovat s FB a nahraje to profilové fotky do nich?
 #230225  od Rasty.1
 před 3 lety
Nenašel jsem nic, takže jsem to vyřešil ručním přidělení ke každé fotce v gmailu.
Můžete lock. :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat