[dipper, ursa, sirius, equuleus, platina]
 #468969  od kazihork
 před týdnem
Ahoj,

dneska dorazila akutalizace na Mi 8 Lite global - AND 10. Je to verze 11.0.1.0. Zkoušel už někdo? Popisek je jen "aktualizace na Android 10".

Takže instalace se povedla, včetně zapnutého šifrování. Absolutně nevidím žádnou změnu.
 #469025  od Tereza Bryndačová
 před týdnem
Mně dnes taky přišla aktualizace, stáhla jsem ji, ale když jsem chtěla už restartovat telefon, tak aktualizace zmizela. Nebyla ani ve stažených souborech, a teď když dám zkontrolovat aktualizace, tak se nová aktualizace nezobrazuje. Nějaké nápady, co s tím? Aby se aktualizace objevila znovu?
 #469035  od kazihork
 před týdnem
Asi ji stáhli (přijde mi, že takto teď dělají testování), hold jsem se jim stihnul zapojit do programu. O nic si nepřišla - nenašel jsem jedinou změnu, která by byla vidět na první pohled. Možná je to customizací MIUI anebo nedostatkem novinek.
 #469789  od kazihork
 před 2 dny
Nalezl jsem jednu změnu (pozitivní), lze odinstalovat aplikace Google Filmy, Hudba, Duo a další, které předtím nešly ani vypnout.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat