[Pisces - TD, Cancro - WCDMA]
 #448584  od marton
 před týdnem
Mám ještě 2 systémy, ale VMach3 mi výše v diskuzi psal, že při flashování té global 9.5.7.0 se systémy spojí. Nicméně nejde ani stará "dvousystémová" 4.8.22.
Z logu MiFlash je zřejmé, že se úspěšně flashují všechny ostatní image kromě "userdata". U ní hlásí chybu, že nejde smazat. Tomu odpovídá to, že v TWRP nedochází k zápisu kopírovaného souboru a v MI-recovery nejde Wipe user data. Když to flashnu bez "userdata" (což odpovídá skriptu flash_all_except_data_storage.bat), tak to nepomůže.
A k té chybě jsem ještě vygooglil: "As per the call i had with Xiaomi service team, For the error: Unspecified error(0x80004005: FAILED (remote: failed to erase partition)", the Xiaomi recommended solution is to replace the system board. "
Takže VMach3 má bohužel pravdu.

Kdybyste někdo měl funkční základní desku za max. cca 300 Kč (i v jinak nefunkčním mobilu - vyndám si ji), tak ji koupím.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat