[aqua]
 #313276  od Baaru
 před 1 měsícem
Dobrý den,
moje máma má mi4s, verze by měla být 8.0.1.0, celou noc ho měla na nabíječce, ale ráno byl mobil vypnutý a nejde zapnout. Po zapojení do nabíječky ani nezabliká dioda, že by byl vybitý.
Děkuji za jakoukoliv radu.
 #313298  od Axident
 před 1 měsícem
Power se musí držet poměrně dlouhou dobu, třeba i 10 sekund. A když to nezabere, udělej totéž s trojhmatem Volume plus, minus a Power, vše dohromady, dokud nenaběhne aspoň logo, zkoušej to klidně mnohokrát, někdy to prostě trvá. Neházej flintu do žita. Vymrtvit Xiaomi skoro nejde, ač se to často zdá :)
 #313303  od Baaru
 před 1 měsícem
No zkoušela jsem to mnohokrát, stále nic, ale děkuji za radu. :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat