[Smartwatch]
 #372470  od Calven
 před týdnem
Vyskúšal som a ten export je rádovo inde, ako z N&F - rozumej je to v pohode použiteľné a to je super. Tie grafy po importe do Endomondo vyzerajú úplne v pohode a nie sú také zúbkaté a naprd, ako z N&F.
Takže ak si budem chcieť ísť zabehať bez hudby, tak konečne môžem nechať mobil doma :-) Len mi stále zle hodinky merajp nadmorskú výšku, respektíve ju nemerajú. Ale to je na inú tému :-)
 #373457  od PavelKK
 před 1 dnem
Omluva za off topic. Nevíte prosím, zda-li lze i přímo v aplikaci Strava nebo Endomondo naimportovat trasu gpx, tedy vytvořenou za pomoci MifitTcxExport. U Endomonda jsem našel tuhle možnost pouze na webových stránkách, ale ne přímo v aplikaci. Nemám s tím zkušenosti, tak případně omluva za hloupej dotaz. Předem díky, P.
 #373667  od Adala
 před 17 hodinami
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 2 týdny
Přesně tak, tohle je přesně ta chybová hláška... Netuší prosím někdo, co s tím? Předem moc díky, P.
Celý problém je v tom, že je třeba ještě v původní apce Mifit před jejím zavřením a odinstalováním se dole na úvodní obrazovce odhlásit, pokud se totiž neodhlásíte, zůstanete na účet přihlášeni a dvojí přihlášení účet neakceptuje.
Měl jsem stejný problém a přišel jsem na to vylučovací metodou. Teď už vše funguje jak má.
Adala

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat