Beryko.cz
[latte]
 #323065  od Luko69
 před 2 týdny
Skusal uz niekto dat ROM s MIUI 9 ? Ak ano, je spokojnost ? Mal som problemy uz s instalaciou MIUI 8, skoro tablet "odisiel" tak by som nerad znovu riskoval.
Diky.
 #323824  od byranovic
 před týdnem
Teď jedu na MIUI 9 7.9.7 - vše OK. Update proběhl přes TWRP bez problému...
 #324859  od romcos
 před týdnem
Čauko a google obchod ti funguje normálne ? sťahuje a aktualizuje aplikácie automaticky ?.......
Tak už som našiel návod, ako rozchodiť google obchod.
Stačí najprv nainštalovať čínsku verziu a až potom cz rom.
 #325438  od Robicek77
 před 4 dny
Obchod Play funguje normálně. Kdo má problémy s Goole Play (většinou dlouhodobý) tak nedodržel původní postup nahrání zdejší rom, ale vysvětlujte to tu denně, když jsou lidi líní číst zdejší perfektně odladěné postupy. Ohledně MIUI 9 a MIPAD 2 - bohužel mě mrzí ukončení zdejší podpory což v kombinaci s tím, že neexistuje Global Stable (a asi nikdy nebude) a člověk je tak odkázán pouze na čínskou romku která není moc stabilní, není zrovna potěšitelné. Jelikož u mě bylo s tou první developer verzí MIUI 9 pár problémů - prohlížeč po najetí do položky nastavení padal, bílé podkresy ikon, portovaná security aplikace z MIUI8 stále padala apod., nahodil jsem tam zpět zdejší poslední MIUI 8 stable, která funguje báječně. Zároveň bych se přimlouval aby, když se už ukončila na dobro developer MIUI 9, zůstala zdejší komunita alespoň u vydávání MIUI 9 stable vycházející z China Rom, aby i uživatelé MIPAD 2 měly zápalatovány důležité chyby v systému.
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat