STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
22
88%
NIE
3
12%
 #502333  od martinh22
 před 2 týdny
Konecne dobra vydrz na baterii
 #502346  od fosiczka
 před 2 týdny
Mě se relativně náhodně objevuje takový menší problém, že mi z ničeho nic jakoby přestane reagovat display. Ale jen na posun, třeba na webu nebo i ve hře. Gesta fungují normálně, tak aplikaci můžu shodit nebo se vrátit zpět a pak to zase po chvilce jede bez problémů. Vůbec si nedokážu najít souvislost, proč to začne dělat, je to prostě jen tak, ale určitě to mám vícekrát za den :thinking:
 #502390  od milanjanko1
 před týdnem
Tak jsem si zkusil ten čas displeje. Přes noc na nabíječce, takže jak jsem ráno sundal z nabíječky,měl by se čas displeje rovnat s časem z menu Baterie. Nějaký rozdíl tam je - teď proč se to liší? Co je tedy SoT?
Screenshot_2021-06-08-17-49-15-118_com.miui.securitycenter.jpg
Screenshot_2021-06-08-17-48-58-215_com.xiaomi.misettings.jpg
Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #502393  od VMach3
 před týdnem
Algoritmus výpočtu neznám, nicméně se domnívám že do položky Čas displeje se započítává pouze čas kdy je uživatelem telefon aktivně používán, tedy až po odemknutí telefonu, kdežto spotřeba displeje započítává veškerou jeho aktivitu, tedy i to kdy je displej rozsvícen pouze na zamykací obrazovce či probuzen příchozí notifikací, možná je do času nějakým procentem vůči spotřebě započítán i Always On Display, je-li používán.


 #502433  od Peder1905
 před týdnem
Mi9t pro... Všimol som si, po tejto poslednej aktualizácii, že pri prehrávaní hudby z mobilu cez bluetooth v aute, keď príde messenger správa tak zároveň mi aj vypne hudbu a po pár sekundách nabehne. Predtým to takto nefungovalo. Dá sa to nejako vypnúť? Lebo som to hľadal v nastaveniach a nikde som nič nenašiel.
 #502531  od gogocar
 před týdnem
@ingbrzy

Už jsem se těšil že je zpátky stěžejní funkce u nahrávání hovorů která ho dělala bezkonkurenčním.
Rád bych viděl toho hňupa co rozhodl o odstranění této vymoženosti.

Contacts
Fix - Call logs for numbers beginning with "+" couldn't find matching call recording

Zbytečně, nahrávky stále v kontaktech nejsou.

Odesláno z Poco F3 pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat