Redmi 4A [rolex] / Redmi 4 [prada] / Redmi 4 Prime [markw] / Redmi 4X [santoni]
 #456355  od Fazol.007
 před 2 týdny
Ahojte. Tak ta aktualizace je pekne "vlezla". I presto ze jsem to zakazal, se mi opet stahla a opet mi napsala, ze se v noci nainstaluje ... Nic nebude :)

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk

 #456780  od Dingo4
 před týdnem
Po aktualizácii som musel dat obnovu fonu, začal mrznu a prestal fungovať trezor aplikácií, ktorý je nefunkčný a nepomohol ani reset, táto funkcia je pri miui11 nepouzitelna. Nepomohla ani aktualizácia AppVault.
 #458181  od Fazol.007
 před 1 dnem
... a pomohlo? nebo ta aktualizace ja fakt tak marna.
 #458267  od JayBee
 před 16 hodinami
Kolik těch problémů ve skutečnosti je? Obvykle se ozývají jenom ti s problémy, zatímco mlčící většina je bez problémů. Je někdo, komu na 4X jede MIUI 11 v pohodě?

Zatím stále váhám, protože pokud tato aktualizace mimo nové verze MIUI nic jiného nepřináší (třeba bezpečností aktualizace) a proti bezproblémové a funkční 10.3.1.0 jsou tu určitá rizika, tak proč vlastně aktualizovat, že? :confused:
vlazy se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 432 uživatelů dne 01 Lis 2019, 12:24

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat