[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #406551  od fulda
 před 5 měsíci
Ahoj,

nevíte, z jakého důvodu není MIUI mail aplikace v miui 10 (com.android.email) i když "exituje" a poslední vydání bylo dle apkmirror.com 31.10.2018, takže se nejspíše stále vyvíjí?

Aplikaci jsem našel zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť nainstaloval jsem ji, funguje a synchronizuje jednotlivé adresáře, přesně jak potřebuju. Bohužel zdroj apkmirror.com nepovažuji příliž za bezpečný.

Nevíte případně, zdali nemá MIUI nějaké oficiální možnosti, kde si aplikaci stáhnout? Alternativy v Google Play bohužel nesplňují to, co potřebuju.

Díky
 #406764  od bedo
 před 5 měsíci
Na apkmirror sú aplikácie digitálne podpísané rovnako ako na Google Play, osobne som sa zatiaľ so žiadnym problémom nestretol. Ty áno?
 #406875  od fulda
 před 5 měsíci
S problémem jsem se také nesetkal, respektive je to i první aplikace, kterou přes apkmirror mám nainstalovanou. Šlo mi o to, že to přeci jen není oficiální zdroj, tak nevím, zdali nemůže hrozit, že tam někdo tu aplikaci nahraje s nějakým malwarem.
 #408622  od fulda
 před 5 měsíci
Tak už to vim. Miui email není z nějakého důvodu pouze v global systemu od prodejce. Když jsem tam nahrál místní weekly rom, tak tam už email je.
Nildon se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat