[tissot]

MMS

 #361442  od masa1st
 před 4 lety
Mám nový Mi A1 firemní telefén od O2 a nejde mi přijmout MMS přes wi-fi. Jakmile ale pustím data tak se MMS okamžitě stáhne.
Jde mi o to že předtím jsem měl také firemní od O2 (Huawei P8 Lite) a ten bez problémů přijímal MMS přes wi-fi.
Má s tím někdo zkušenost a příp. může poradit kde je zakopán pes?:-)
Děkuji pěkně.
 #361446  od dudilek
 před 4 lety
Ak predpokladám že máš všetko správne nastavené, tak problém môže byť vo verzii android či v úprave sústreďujú od výrobcu. Mms boli vždy problém.

Riešenie? Nepoužívať riešenie, ktoré je 10 rokov za opicami...Aký zmysel má posielať mms, keď môžem poslať mail či správu s prílohou cez viber či inú aplikáciu?
PK71 se to líbí
 #361491  od kyekros
 před 4 lety
Bez aktivovaných mobilních dat nikdy nešlo na zařízeních s Androidem přijímat MMS. Pokud ti to někdy šlo měl jsi WiFi i mobilní data zároveň povolené.
 #361493  od masa1st
 před 4 lety
Právě že neměl. Měl jsem puštěnou jen wifi. Opravdu. Mnohokrát odzkoušeno. Jeden zákazník mibtak posílá kopie dodáků. Na Huawei byl Android 5 od O2 a za 2 roky neproběhla ani jediná aktualizace. Ani druhou SIM to nepustilo. Na tomhle Xiaomi je Android 8 ale není tam nic od O2 a normálně se aktualizuje (zatím každý měsíc 1x) a pustilo mi to i druhou SIM. Jinak... Data mám od firmy neomezené takže není problém si je pustit. Jde mi jen o princip... Že Huawei ano a Xiaomi nikoliv. Nastavení MMS je v pořádku. Kontroloval jsem to.
 #361499  od dudilek
 před 4 lety
kyekros píše:Bez aktivovaných mobilních dat nikdy nešlo na zařízeních s Androidem přijímat MMS. Pokud ti to někdy šlo měl jsi WiFi i mobilní data zároveň povolené.
Išlo. Roky dozadu ešte na htc desire hd som to aktívne riešil a doteraz sa tie sms pri každej značke a verzii androidu správajú inak.

Mms profil APN si niektorý mobil vie aktivovať sám, druhý ho vie využiť iba keď sú dáta aktivované ručne.

 #361543  od masa1st
 před 4 lety
Tak to by mohlo být. Přestávám pátrat.
Díky za info.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat