[lime]
 #508984  od Voky234
 před 2 lety
Ahoj, prosím o radu, jak zjistit kde a jaké soubory jsou jako"ostatní" na obrázku vlevo nahoře. Dále je chci smazat.
Vlevo dole je screenshot z nastavení, po kliknutí na úložiště jsem viděl obrazovku jako vlevo nahoře. Tam je vidět, že má telefon 64GB a u toho OSTATNÍ není ta šipka na rozkliknutí (stejně tak dole u Systém). Vpravo nahoře je screenshot programu diskusage a dole vpravo program sd maid, ale tito ani nenašli celých 64GB.
Poraďte mi prosím, jak to řešit. Děkuju.
Obrázek
 #528571  od Ploki
 před 5 měsíci
Měl jsem podobný problém. Kapacita úložiště 128 GB a přes 70 GB v části Ostatní.
Problémem byla data v aplikaci Galerie. Synchronizuji si tam nějaká data z NASu a nedávno jsem něco popřesouval. Těch 70 GB mi tvořil Koš.
Pomohlo mi kompletně pročistit aplikace Fotoaparát a Galerie (samozřejmě nejprve záloha dat). Cache i uživatelská data. Navíc je přímo v aplikaci Galerie i Koš, který chce speciálně pročistit.
Důležitý detail - desítky GB nejsou promazané hned, ale několik minut až desítek minut to postupně může trvat. V detailech aplikace Galerie je možno sledovat, jak se postupně snižuje velikost Uživatelských dat v Úložišti.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat