[sagit]
 #333677  od Yetti
 před 2 lety
Couldnt update.
Sign in to your MI account MIUI Forum Ask quastions or find answers.
:sob: :sob: :sob:
 #333688  od Yetti
 před 2 lety
takže ako kedy, už som skúšal x-krát. Raz to skončí chybou pri 52 percentách, raz 64, inokedy 74%. Neviem čo s tým.
 #333732  od chatbot
 před 2 lety
vcera pri flashovani CZ/SK ROM som skoncil na bootloope a to len preto ze som poriadne necital navod... konkretne krok vymazat Data :disappointed_relieved: takze ludia, poctivo citajte navody kazdy krok je tam dolezity :wink:
 #333829  od Yetti
 před 2 lety
Bootloop som zažil veľakrát, ale toto je iné. Neviem flashnúť nič. Skúšal som to na dcérinom PC s W10 a tam mi píše: ROM package's signature cannot verified. Takže som nahratý. Proste do telefónu neviem nijakým spôsobom dostať ROMku a docieliť aby nabehol. Ešte aj baterku tým dojebabravam lebo tel neviem vypnúť. Vždy sa až musí vybiť do 0... Ach jaj.
 #333836  od VMach3
 před 2 lety
Zkoušej různé ROM z odkazu výše, a máš-li možnost, tak na Windows 7. S W10 bývají potíže.
Poslední možností je instalace v MiFlash, ovšem při uzamknutém bootloaderu je třeba uvést telefon do Download režimu, což u Mi6 znamená otevření telefonu.
Yetti se to líbí
 #333882  od Yetti
 před 2 lety
Čínske nejdú kvôli verifikácii, Global začnú s inštaláciou pri 50%, ale dojdú do max 75%. Takže neexistuje ďalšie domácke riešenie ako servis?
 #333892  od VMach3
 před 2 lety
Než se pustíš do otevírání, můžeš zkusit dostal telefon do Download pomocí Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť - telefon připojíš k PC ve Fastboot režimu, stažený toolkit rozbalíš a spustíš Reboot, dále dle instrukcí v CMD stiskneš Enter pro spuštěn Download režimu, přitom sleduj správce zařízení. Dojde-li k "vypnutí" telefonu a ve spravci se telefon zobrazí v Portech jako HS-USB QDLoader 9008, je telefon v Download režimu.
Další možností je Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Moc tomu nevěřím, ale zkusit to můžeš.
Návod na spuštění Download režimu přes testpointy máš Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Jakmile budeš mít telefon v Download režimu, můžeš nainstalovat ROM v Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Yetti se to líbí
 #334249  od Yetti
 před 2 lety
Takže cez toolkit to nejde a čo som sa dočítal, tak vraj iná možnosť ani neexistuje iba cez test pointy. Teraz mám fakt dilemu, či skúsim otvoriť doma alebo radšej neriskujem a zvolím mipoint.cz. Ten zadný kryt drží preukrutne dobre. A tak ma mrzí, že musí byť otvorený a už nebude ako originál, ale telefón zase potrebujem aby fungoval...
 #338913  od _mat_
 před 2 lety
Ahoj, asi jsem lama, ale nepomůže mi někdo?
Zkouším odemknout Mi6 ale mám tyto potíže:
1) Flash aplikace mi píše "This device is not bound to account", ale já mám přitom čerstvě sesynchronizováno i v mi cloudu.
2) Ve vývojáři jsem si všiml, že i když povolím "Odemykání OEM" po chvíli se to šoupátko opět vrátí na nepovoleno.
3) Ve "Stavu Mi uzamčení" jsem napoprvé zadal účet co mám, ale když jsem si chtěl nějak ověřit zda je to OK, tak mi to teď píše chybu "86006:čínské znaky"

Pozn: že mám nastavený účet správně, poznám podle toho, že vidím i můj Mi4c a jeho zálohu.

Díky moc za pomoc
 #339729  od Petr Kopecký
 před 2 lety
Zdravím potřebuji poradit. Mám odemčený bootloader, instaluji TWRP. Celé to proběhne, restartuji telefon, ale potvrdit změny pro systémový oddíl Swipe to Allow Modifications mi to nenabídne. Následně když se chci z vypnutého telefonu přihlásit do TWRP (hlasitost+ a zapínání) tak se mi to přepne do Mi-Recovery 3.0
 #339745  od Libra
 před 2 lety
Po nahraní TWRP cez MIUIOS toolkit by sa mal mobil sám reštartovať do TWRP odkiaľ rovno spusti inštaláciu miestnej ROM. Ak z TWRP vyskočíš tak sa automaticky nahrá pôvodná MIUI recovery.

Osobne som pred tým zmazal System, Data, Cache a Dalvik Cache aj keď myslím, že tento krok potrebný nie je (Okrem zmazania Data a prípadného Format data ak si mal zapnuté šifrovanie.
 #339755  od VMach3
 před 2 lety
Tovární nastavení nyní obnovovat nemusíš.
Nainstaluj TWRP recovery pomocí fastboot toolkit. Poté v TWRP proveď Formátovat Data a instalaci CZ SK ROM přesně dle návodu.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat