Beryko.cz
[tiffany]
 #342772  od VMach3
 před 1 měsícem
A to je právě ta chyba proč ti nejde odemknout bootloader. Toto jsi měl zmínit hned, abych to z tebe nemusel tahat
Nainstaluj některou aplikaci na změnu VPN a nastav Čínu. Více v předchozích příspěvcích této diskuse.
 #342801  od jogobelo
 před 1 měsícem
Už som skúšal tri.. dávam teraz update na MIUI9 stable oficialnu a skúsim to ešte raz.. Prípadne nejakú overenú a funkčnú VPN apku nemáme ?

edit: podarilo po skúšani viackrát VPN aj server a reštartoch, odobratí a pridaní MIUI účtu a potom to už išlo, mám twrp a idem nahrať dnešnú týždňovú verziu :) ďakujem za nakopnutie :slight_smile:
 #343584  od kradekk
 před 4 týdny
Ahoj, přidávám se k těm, co čekaj 360 hodin na odemknutí. Na VPN jsem použil aplikaci FlexVPN jednoduše stažitelnou na webu a poté v mobilu nainstalovanou přes explorer.
Bohužel už vím, že si Xiaomi nikdy nekoupím když úplně bezdůvodně blokují odemknutí softwaru 360h a já budu darovat pod stromeček sice nový zajímavý telefón ale bez obchod play a s angličtinou.
Každopádně díky za práci této komunity, fandím Vám.
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat