[Oznamenia]
 #472012  od fosiczka
 před 5 měsíci
ahoj @VMach3, potřeboval bych pomoc, při přechodu z místní stabilní rom na týdenní rom se mi telefon neustále dokola restartuje zpátky do TWRP. Vyzkoušel jsem více verzí TWRP a furt stejný... kde dělám chybu?

tak změna, zkusil sem teda reset kterej sem dělat nechtěl, nainstaloval sem týdenní, po restartu chvíly nabíhal a pak znova TWRP, zkusil sem ze zoufalství znovu restartovat a už naběhnul, dělá si ze mě řiť :smirk:
 #473413  od Sifilis
 před 4 měsíci
Zdarec.
Takže dnes jsem se dal do instalace zdejší ROM do mého Mi9Lite. Odemčení v poho. Instalace TWRP v poho....
ALE...v kroku 2 po stisknutí formátovat data a jeho potvrzení textem yes mi nenaskočila další obrazovka s "kartami" kde jsem měl postupovat volbou restartovat a poté recovery !! Hned po potvrzení textem eys zařízení chvilku pracovalo a poté mi dalo na výběr akorát reboot bo cosi. Od té doby telefon naběhne do původního zresetovaného systému a opětovné spuštění TWRP se nedaří. Po jeho spuštění mám v "twrp" na výběr jen Reboot to system a pak Back to Main Menu !!
Reboot restartuje telefon a naběhne sytém. Back to main menu mě dostane do voleb Reboot, Wipe Data, Connect with MIAssistant

Tak fakt nevím co jsem podělal. Dokáže mi prosím někdo pomoci?
 #473419  od VMach3
 před 4 měsíci
Tím že si spustil systém, tedy původní Global ROM, vrátilo se i tovární MI-Recovery.
Nainstaluj TWRP znovu a po dokončení formátu se klávesou domečku vrátíš na výchozí kartu kde zvolíš Restartovat - Recovery.
ZaFr, Sifilis se to líbí
 #473552  od Sifilis
 před 4 měsíci
Ještě bych se chtěl zeptat na dvě věci...
jaký je přesně rozdíl ve Stable verzi ROM a tou týdenní?
A pak...všechny moje starší telefony šlo "přemigrovat" do nového skoro bez práce Přes nastavení a tam "přesun do nového zařízení". V Mi9Lite to zaboha nemůžu najít. Je tato možnost i tady?Chci momentálně nahnat Mi4S do Mi9Lite.
 #474565  od kubimag
 před 4 měsíci
Ahoj,

mám Mi 9 SE Global a na něm, po odstranění oznámení z lišty zmizí i číselné zobrazení nepřečtených zpráv, mailů atd z ikonky aplikace na ploše. Dočetl jsem se, že s touto ROM to funguje jak má. Postupoval jsem tedy podle návodu, až do kroku kdy mám připojit zařízení k aplikaci MiFlash a odemknout Bootloader. Aplikace mi ale stále hlásí, že telefon není připojený. Zkoušel jsem i naisntalovat drivery z aplikace, připojovat ho v Fastboot modu i normálním modu, abych ovežřil, zda se správně detekuje, ale nepomohlo to. Počítač ho detekuje.

Díky

Jirka
 #475004  od rajbek
 před 4 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 1 rokem
TWRP od LR.Team s češtinou a slovenčinou :
A co Mi9T Pro?
 #475715  od Vlasta
 před 3 měsíci
Ahoj,mám prekérní situaci.Nová MI 10,unlock OK,Twrp (CzSk-TWRP-3.4.1B-0313-XIAOMI10-wzsx150)přes Fastboot_toolkit nahrán OK.Po vyndání kabelu a následném dlouhém stisku zesílení a spuštění telefonu se v naprosté rychlosti objevil rozsypaný čaj a spodní zelená lišta se znaky.Rychle jsem tlačítka pustil,ale telefon již přešel do nastartování systému.Po chvilce jsem skončil na obrazovce Fastbootu. Zkusil jsem znova nahrát Twrp,ale totéž.Telefon se snaží nastartovat,ale vždy za chvíli končí na na hnusném panáčkovi.
Ovladače jsou OK,Miflash - telefon připojen,Win10 - správce souborů- ovladač správný,připojeno zařízení ve Win10 vidí neznámé - android.
Předpokládám,že budu muset nahrát opětovně systém.
Každá rada zlatá.
Díky
 #475721  od Vlasta
 před 3 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 3 měsíci
@Vlasta Můžeš vyfotit tu obrazovku rozsypaného čaje a zelené listy?
Bohužel,nedostanu se dál než k hnusnému panáčkovi.
 #475744  od Vlasta
 před 3 měsíci
[/img]
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 3 měsíci
VMach3 píše:Pokus omyl není dobrá cesta, ukaž ty chybové hlášky
Pošlu na večer.Nejsem u PC

Odesláno z mého MI 8 pomocí Tapatalk
Obrázek
Obrázek

ještě obrázky
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 25

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat