[Xiaomi zariadenia]
 #432542  od ZaFr
 před 1 měsícem
Grid V10. Je super

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk

mobiX se to líbí
 #432705  od abdul
 před 1 měsícem
Ahoj, mám týždennú ROM a cez updater som si chcel nahodiť novú. V TWRP ale stiahnutý súbor nevidím. V nastaveniach systému som skontroloval šifrovanie a je vypnuté. To pri každom update musím formátovať? To ale všetko stratím, aj stiahnutý update. Takže asi robím niekde chybu. Viete mi poradiť? Ďakujem.
 #435170  od rumman
 před 3 týdny
Nahrál jsem do odemčeného MI9SE TWRP 3.3.1-2 a od té doby se mi telefon po každém zapnutí nastartuje pouze do TWRP. Tam mohu nainstalovat pouze ROM xiaomi.eu_multi_MI9SE_9.6.20_v10-9.img. Instalace se dokončí, ale po restartování opět skončím v TWRP. jiné ROM instalovat nejdou. Chtěl bych tam dostat nějakou custom týdenní ROM. poraďte.
 #435175  od karellang
 před 3 týdny
To rumman: Hlavně pro instalaci přes TWRP bys měl mít ROM staženou v souboru .zip a ne .img
TWRP odsud- i s návodem
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ROM odsud. Samozřejmě pro MI 9SE
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Staženou ROM musíš nahrát do telefonu, ve spuštěném TWRP ho připojíš ke kompu a měl bys ho vidět jako další disk. Potom klasicky CTRL+C, CTRL+V a flashnout ROMku přes TWRP.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 #435255  od rumman
 před 3 týdny
twrp jsem měl z tvého linku. Zkusil jsem 3.3.1.-2, 3.3.1.-1, 3.3.1-0. všechny se chovají stejně. teď mám 3.3.1.-0 přes twrp jsem nahrál ROM týdenní 9.6.20. Instalace skončila snad úspěšně. Na konci bylo dokončeno. Pak restart, ale opět jsem v twrp. telefon vypnu, spustím do fastboot a nahraju z pc twrp a dám restart. Po restartu telefon dlouho startuje system naběhne do jakoby prvního spuštění. Telefon si pamatuje gesto na odemknutí. Provedu průvodce až skončím na home obrazovce. Problém je, že nejde zapnout wifi. Když se mi to nějakým způsobem povede, tak se tlf po chvíli vypne. Další start opět již jen do twrp. Twrp odemknu, nabíhá a ve výpisu svítí: updating partition details...
... done
enablefilecrypto_failed
data successfully decrypted
updating partition details...
Když spustím file manager, tak nevidím zip subory s ROM, ale Linux složky.
Když tlf zpnu rozsvítí se MI logo, to na chvílí zhasne a pak se znovu rozsvítí. Když dole neběhají tečky , tak už vím, že systém nenaběhne a skončím v twrp.
Nějaký nápad pomoc?
 #437851  od 1Maka1
 před 4 dny
Četl ale nějak nechapu. tohle jsem stahnul ma to cca 2.2 gb tak že mě tohle je vlastně k ničemu a musim přimo jen sehnat ten img s tim TWRP ???
 #437863  od 1Maka1
 před 4 dny
Pardon moje chyba nějak jsem blbě pochopil že ten zip s 2.2 giga si nahraje až pak telefon m diky moc . Všechno šlape jak má Redmi K20 (8GB/256GB)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat