[mido]
 #431491  od loly
 před 1 rokem
Vypni doma na router-i heslo k wi-fi sieti.
Free wi-fi niekde v podnikoch vyžaduje ešte potvrdenie podmienok alebo pozretie reklamy pre odblokovanie prístupu k inetrnetu. Tam sa asi nepripojíš.
Takže jedine domáca wi-fi bez zabezpečenia.
Pokiaľ by si chcel zariadenie odblokovať cez web stránku mi.com taktiež potrebuješ telefón pripojený k sieti - telefón si musí nejako overiť to blokovanie alebo zmenené heslo.
 #431707  od peta.valter
 před 1 rokem
Tak nevím. Na routeru nastavena wifi na Open, druhý telefon ukazuje připojení bez zámku a ta moje bestie se ne a ne připojit. Nemám asi data v telefonu, ale to by pro wifi nemělo mít vliv?
Co ještě můžu povolit na routeru abych se připojil?
Do zablokování se byl na této wifině normálně připojen :kissing_closed_eyes:
 #431727  od soban
 před 1 rokem
Ještě jedině skusit simku s datama, a pokud to fakt blokuje xiaomi jako že to tak vypadá podle obrázků, tak pak jedině alternativní ROM pokud je telefon odemčen.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat