[Oznamenia]
 #306046  od ingbrzy
 před 1 měsícem
@energy100,
Horne menu - Forum - neprecitane prispevky - oznacit ako precitane
 #306056  od Jiri.velmez
 před 1 měsícem
Jenomže to se musí u každého sub fóra sólo. Dříve to fungovalo, že pokud se zadalo u Oficiálně podporované zařízení vše přečtené tak to bylo komplet celé fórum.
 #306058  od ingbrzy
 před 1 měsícem
Obrázek
 #307873  od Sto61
 před 1 měsícem
Prošel jsem si celé toto vlákno (Názory a nápady na vylepšenie Fóra) a nikde jsem nenašel výraz "Spoiler" . Nevím , proč Spoiler valná většina lidí , kteří vkládají příspěvky , nepoužívá . Vždyť se do něj dají vložit různé věci . Obrázky , odkazy atd . Když vidím citaci předchozího příspěvku a potom další citace citací , dělá se mi z toho zle . Pak ta stránka vypadá hrozně . A to se některým nechce scrollovat , když mají vyhledat aktualizaci po nedávném předělání stránky . Na jiných fórech je to docela běžné , že se třeba obrázky dávají do spoileru . Stránky jsou potom přehlednější a lépe vypadají .
 #307874  od gogocar
 před 1 měsícem
Ty citace citací atd. jsou v 99,5℅ od uživatelů tapatalk kteří ho neumí požívat.
Hned klikaj na tu šipku citace místo aby v menu vybrali možnost "odpovědět".

Odesláno z Redmi Note 4 (mido)

  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat