Redmi 4A [rolex] / Redmi 4 [prada] / Redmi 4 Prime [markw] / Redmi 4X [santoni]
 #342167  od dan44
 před 5 lety
Chtěl jsem se zeptat,
Když se chci registrovat do aplikace banky, je tam možnost přihlášení přes otisk prstu který je platný pro telefon,
Otisk mi normálně funguje při odemykání telefonu ale když ho chci použít v aplikaci banky, tak apka píše, že otisk nelze použít nebo tak něco, zkoušel jsem otisk znova dokonce jsem přešel na global stable ROM a stále to nejde v aplikaci využít.

Nevíte v čem je problém?

Obrázek
 #342224  od dan44
 před 5 lety
Je to spořka, nová aplikace george go.

A tam právě žádné takové nastavení není, hned se to po instalaci zeptá, jestli se přihlašovat pinem, který si hned navolis, a nebo otiskem, kterým se odemyká mobil, a to právě nejde.
Vývojáři prý mají vše v pořádku.
 #342247  od titomi
 před 5 lety
A založením nového sa to vyrieši? Asi nie. Na MIUI ROM mi to tiež nešlo, na resurrection remix mi to ide. Takže tak. Niekde som čítal,že v 4X sú dva rôzne typy snímačov odtlačkov.

Redmi 4X Global

 #342292  od dan44
 před 5 lety
Aha, tak to je divné, taky mam poslední global stable ROM, ale tu aplikaci jsem nezkoušel, jen George Go,

Možná tady byla chyba v nastavení Redmi 4 prime, zprovoznil jsem to nastavení zámek aplikace...
Nebylo to zaplé...
Jestli by to mohlo být ono


Obrázek
 #342385  od dan44
 před 5 lety
Tak jsem vymazal aplikaci, nastavil nový otisk s nastavením aby bylo zapnuto i zámek aplikace viz obrázek výše a nainstaloval znova apku George Go a opět to samé.
Bohužel se nepodařilo přihlásít otiskem prstu.
Fakt nevím, kde je problém, a apku jsem nastavil na anglický jazyk...
 #415196  od 33conor33
 před 4 lety
Pro nastavení otisku prstu v aplikacích od České spořitelny (George, Poketka) je potřeba změnit v nastavení telefonu jazyk na angličtinu. Potom se přihlásit otiskem prstu do aplikací. Po přihlášení ve všech aplikacích se jazyk vrátí zpět a přihlášení funguje.
 #432117  od freewinds
 před 4 lety
Mám ten samý problém, nedávno jsem používal MI8 SE a přihlášení otiskem šlo bez problému. Vyměnil jsem telefon za MI8 kvůli nfc a s tím se otiskem nepřihlásím ani do George go, ani do aplikace Poketka, na platbu mobilním telefonem. Na infolince ČS mi po pár pokusech poradit řeklo, ať jim pošlu reklamaci.. Změna jazyka na angličtinu napomohla, odinstalace otisku a znovupřidaní taky ne. V aplikaci Airbank funguje otisk normálně.

Odesláno z mého MI 8 pomocí Tapatalk

 #463362  od Jakub Urban
 před 3 lety
Mám podobný problém. Nemůžu se přihlásit pomocí otisku prstu do aplikace George. Telefon mám nastavený do Angličtiny, ale když ho přepnu do češtiny, tak otisku prstu najednou funguje. Velice mi to vadí, protože chci mít telefon nastavený do angličtiny.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat