[armani]
 #134584  od skero
 před 3 lety
Zdravím, stal se mi nepříjemný problém, za který si ale můžu sám. Volal jsem ve vaně a telefon přišel do styku s vodou, měl jsem mokrou hlavu. Do vody mi nespadl. Samozřejmě jsem ho osušil, ale po chvíli postupně přestal reagovat na dotek. Teď funguje už jen uprostřed displeje. V prodejně ho pročistili, ale problém je v displeji. Zapojil jsem lcd z 1s od kamaráda a tam funguje. Chtěl jsem se zeptat, jestli si myslíte, že je třeba vyměnit celý lcd nebo jen dotykovou desku. Ta prodejna nepodporovala tuhle značku, takže tam mi víc nezjišťovali. Na 99% počítám, že celé lcd, ale ptám se pro jistotu :)
 #134589  od Cipisek5
 před 3 lety
No LCD by mělo být v pořádku, ne? :) každopádně nevím jestli se ti chce lepit digitalizer, abys nepřišel i o 2. :) pokud objednáš celek bude lepší instalace :) (teď nevím jestli jde u Redmi 1s vyměnit jen digitalizer, mrkni se na YouTube :) )
skero se to líbí
 #134595  od VMach3
 před 3 lety
U Redmi je LCD a dotyk samostatně, konkrétně k sobě slepený jen oboustrankou. Stačí vyměnit pouze dotyk.
skero se to líbí
 #134605  od honza_81
 před 3 lety
Ono ale to odlepení je kolikrát porod. Nedávno se mi povedlo takto poškodit LCD...
skero se to líbí
 #134721  od skero
 před 3 lety
Díky moc za odpověď. Takže si myslíte, že by stačila vyměnit dotyková deska? Přišlo mi to divné, že přestal reagovat, protože i když venku pršelo a já psal třeba sms, nic se nestalo. Nějak jsem nepřemýšlel nad tím, že by ty kapky vody mohly dotek poškodit. Na youtube je výměna jak displeje, tak i jen dotyku. Ale fakt pro zručnější ruce.
 #134722  od skero
 před 3 lety
Do servisu bych to klidně dal, ale vypadá to, že když už, tak to mění jen jako celek a to by bylo. pokud stačí jen dotyk. deska, zbytečně drahé.
 #135969  od skero
 před 3 lety
No za výměnu tady u nás chtějí přes dva tisíce.
Objednal jsem z Číny lcd+dotyk i s rámečkem za osm stovek, protože montovat tam jen dotyk nebo lcd s dotykem je o hubu :) Jak jsem koukal na youtube.
Akorát dodací doba je +- ten měsíc. Uvidím, jak to dopadne [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #355494  od Jakub1606
 před 11 měsíci
Zdravím - mám sice trochu jiný problém na telefonu Xiaomi redmi note 4 ale forum mě nepustí vytvořit nové téma a odkazuje mě pořád sem , takže k mému problému - asi před dvěma týdny se mi na telefonu stalo že po odemčení mi nefungoval dotyk , musel sem tedy restartovat pomoci volume up + power , a poté jel . Nedávno se mi stal stejný problém s tím že sem telefon musel restartovat celkem snad 10x , a nyní ten stejný problém . Zajímavé je že po restartu dotyk funguje normálně až dokud nedojde k zamčení obrazovky ,pak už ale neodemču protože nenakreslím odemykací gesto, a když odemču otiskem tak mám plochu která na žádny dotyk nereaguje. Nesetkal se s tím někdo?
 #380473  od Bobinek15
 před 5 měsíci
Ahoj
chci se zeptat. Chtěl jsem do R1S nainstalovat rom LOS v mobilu bylo TWRP 3.0.2.0 tak vyskočila chyba. Pokusil jsem
TWRP aktualizovat na novější, ale prostě to nejde. Ve fastbootu se TWRP aktualizuje najede do TWRP, ale nefunguje dotyk. Zkoušel jsem různé verze TWRP, ale pokaždé nejde dotyk, funguje jenom 3.0.2.0. Zkoušel jsem i aktualizovat v TWRP, ale to zkončí fastbootem.
Nevíte co s tím ?

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat