Beryko.cz
[latte]
 #292180  od Mirasha
 před 7 měsíci
Ahojky,

měla jsem nainstalovaný MIUI 7 v češtině, bohužel to nebylo úplně OK a půlka toho byla v angličtině a v češtině.
Dnes jsem se do toho pustila, ale omylem jsem nainstalovala čínskou developer verzi MIUI 8. Takže celý tablet teď jede jen v angličtině, nebo v čínštině a víceméně všechno je spíše čínsky.

Potřebovala bych downgradnout zpátky na MIUI 7 aby to bylo česky, nebo najít MIUI 8 v češtině. MIUI 8 v češtině jsem najít nemohla a ani tady na serveru odkaz nefunguje. Zkoušela jsem všechny možné návody jak to "downgradnout" a bohužel ani jeden z nich nefunguje.

Přes Fastboot mi Xiaomi Mi Flash mi nenajde tablet připojený. Klasický recovery mode a wipe all data taky nefunguje, stále zůstává MIUI 8 v čínštině. Nefungovalo zatím nic.

Nějaké rady? Tipy? Návody?

Potřebuju to mít v češtině a nejlépe funkční.

Díky!
 #292226  od Luko69
 před 7 měsíci
Mas v tom nejaky chaos. :-) Verzie, tu na prvej strane fora, su MIUI 8 a su komplet prelozene do CZ/SK. Potrebujes nainstalovat TWRP a cez to nasledne das tunajsiu verziu MIUI.

Postupuj podla tohto navodu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #292270  od Mirasha
 před 7 měsíci
Super, díky za návod!

Nicméně jsem se dle návodu dostala ke kroku č. 13 a tam to failne. Přes cmd dostanu do systému TWRP file, napíše mi to OKAY. Dostanu se i do Bootloader error, jenže potom když znovu zmáčknu klávesy, zmizí spodní část obrazovky a zůstane jen logo MI, jenže ve chvíli kdy problikne a já to pustím tak se automaticky načte znovu do systému..

Zkoušela jsem to několikrát a prostě to nejde!

Rada v tomhle ohledu?
 #292274  od Luko69
 před 7 měsíci
TWRP som innstaloval cez MiPad 2 Toolbox.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Vyskusaj, zda sa mi to lepsie.
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat