[cancro]
 #354328  od Nitrak
 před 7 měsíci
Zdravím,
dnes se mi zničehonic stala z Mi4 nefunkční cihla. Během jízdy autem se mi zřejmě vypnul. Předtím měl okolo 50% baterie. Nefunguje reset (ani při držení všech tlačítek), když ho dám do nabíječky, tak se také nic nestane (nebliká dioda, která normálně bliká). Zkoušel jsem připojit k PC - nic, jiný kabel (i jsem vyzkoušel kabel na jiném telefonu a tam fungoval) - také nic. Obrazovka je prostě stále černá, tak si nevím rady co s tím. Věděl by někdo prosím?
 #355171  od 11koda
 před 6 měsíci
jak dlouho jsi nechával telefon na té nabíječce?
 #355969  od Nitrak
 před 6 měsíci
Dlouho. 2 hodiny minimálně. Zkusil jsem dát do opravy, řikali něco o utrženém konektoru pro nabíječku. Moc jim to nevěřim, ale uvidíme.
 #364176  od Nitrak
 před 5 měsíci
Tak jen pro upřesnění.
Telefon měl prý utržený konektor nabíjení a i když nebyla baterka na nule, telefon se zřejmě zkratoval a celý vypnul. a nešel zapnout. Konektor mi za litr připájeli a doporučili nemanipulovat s telefonem během nabíjení.
Co je ale další věc, telefon se samovolně restartuje čím dál častěji (to s touto závadou pravděpodobně nesouvisí, protože to dělal i dříve, jen ne tak často), takže ho asi stejně zahodím a vzhledem k tomu, že Xiaomi mě vždycky lákalo svým výkonem, asi už do dalšího nepůjdu. Rozbité (promáčknuté) tlačítko zapnutí/vypnutí, neustálé otravující restarty, utržený konektor při běžné manipulaci po dvou letech používání, nyní už ani nedělají konektor pro sluchátka na Mi 6...
 #371146  od NJ5
 před 3 měsíci
Zdravím,
mám pdoobný problém: MI4 nabitý ca na 30% se náhle sám od sebe vypnul a dále nereaguje. Nelze zapnout, resetovat, nenabíjí se (vyzkoušeno několik různých nabíječek + připojení k PC přes USB- nefunguje nic).
Telefon je stále v záruce tedy ho budu posílat na reklamaci. Mám k tomu jen dva související dotazy:
- Lze v tuhle chvíli ještě nějak smazat uložená data? Mám komplet zálohováno tedy v tom by problém nebyl, ale nerad bych ho posílal pryč bez smazání souborů, obzvlášť pokud by mi náhodou místo opravy poslali telefon nový a o nakládání s tím starým nebudu mít dále přehled.
- podmínkou přijetí k reklamaci je vypnutí zámku telefonu, což už nyní nemůžu změnit. Ze zkušenosti: lze pořešit tak, že k zásilce připojím popis jakým způsobem lze mobil odemknout (obrazec)? Nerad bych riskoval že mi to po měsíci vrátí s tím, že jsem nedodržel podmínky (blabla) a musel to absolvovat znova.
Předem díky za odpověď!

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat