[leo]
 #366548  od Vancourek
 před 6 lety
Dobrý den,
měl jsem chuť aktualizovat telefon na miui9 stahnůl jsem co jsem potřeboval, ale momentálně jsem uvíznul v bodě kdy mám novou verzi Miui9 ale pouze v číské verzi s angličtinou. Zažádal jsem si o odemčení, ale nic se nestalo. Pokaždé když dám UNLOCK NOW na ofc stránkách tak mě to rovnou hodí na odkaz s DOWNLOAD MI UNLOCK. Stáhnul spustil jako jindy. Přihlásil jsem se přes stejný účet jako v telefonu. A tím končím. Potvrdím že chci odemknout telefon a zkončím u hlášky: "current account cannot unlock this device". A když se kouknu přes ten příkazový řádek jestli je telefon odemknutý vyjdemi, že je zamknutý.
Prosím o radu předpokládám, že to bude nejaká pitomost, ale netuším jak dál.
 #366577  od VMach3
 před 6 lety
Telefon máš přihlášený přes Mi Unlock status?
 #366579  od VMach3
 před 6 lety
Bez přihlášení v Mi Unlock status bootloader neodemkneš.
 #366581  od VMach3
 před 6 lety
Odhlaš z telefonu Xiaomi účet, poté proveď továrko. Po továrku pouze připoj telefon k WiFi a dále postupuj přesně podle videa v návodu.
 #366583  od Vancourek
 před 6 lety
Video návod byl odebrán ze streamu, ale kroky co jsou pod tím psané budou zřejmě stejné ne? Raději se ptám než abych se zasekl někde jinde.
 #366586  od VMach3
 před 6 lety
Na streamu byl kdysi návod instalace platný pro MIUI 5/6.
My se bavíme o odemknutí bootloaderu, a tedy o návodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, kde je v bodu 3 přiloženo video jak správně přihlásit Xiaomi účet v Mi Unlock status.
Vancourek se to líbí
 #366607  od Vancourek
 před 6 lety
Ač postupuji přesně podle postupu stále mi telefon píše hlášku: "couldn't verify, wait minute or two and try it again". Tak nevím co je špatně. Telefon už jsem jednou odemykal, ale po tom co jsem nahrál novou čínskou miui verzi tak mi píše pořád je zamčený.
Má cenu čekat ještě třeba do zítra?
 #366632  od VMach3
 před 6 lety
V podstatě nemáš jinou možnost než zkoušet dokud neproběhne přihlášení.
 #366665  od Vancourek
 před 6 lety
Když naistaluji Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Stable verzi pomůže mi to? Někde jsem četl, že je třeba problém ve verzi která je naistalovaná.
Nyní mám developer verzi a v aktualizacích telefonu mám možnost aktualizovat. Má to cenu zkusit to?
 #366669  od VMach3
 před 6 lety
Developer ROM bývá pro odemknutí bootloaderu mnohdy vhodnější. Zkusit Stable ale klidně můžeš.
Vancourek se to líbí
 #366686  od Vancourek
 před 6 lety
A ještě jedna technická. To odemknutí Mi Unlock status by mělo pro běhnout hned nebo je tam taky nějaká čekací doba? Já jestli má čekat třeba po dobu tři dní nebo je to naprostá zbytečnost. Abych to nechtěl všechno hned a přitom to vyžaduje třeba jeden den přihlášení účtu k tomu telefonu a pak až teprve jde odemknout.
A děkuji za pomoc s řešením mého problému.
 #366687  od VMach3
 před 6 lety
V Mi Unlock status nic neodemykáš, tam "pouze" přihlašuješ svůj Xiaomi účet.
 #366694  od VMach3
 před 6 lety
Přihlášení účtu je v řádu několika sekund, viz video. Není pro to vyhrazen žádný časový interval. Vyčkávací lhůta může být vyžadována až při samotném odemykání bootloaderu.
 #371463  od Jarda Andel
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Přihlášení účtu je v řádu několika sekund, viz video. Není pro to vyhrazen žádný časový interval. Vyčkávací lhůta může být vyžadována až při samotném odemykání bootloaderu.
Při odemykání na mě vybalilo lhůtu k odemknutí 194 hodin! před rokem jsem odemknul na jiném zařízení ihned bez lhuty. Je ta lhůta opravdu tak dlouhá?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat