[Smartwatch 2nd gen]
 #366037  od ZaFr
 před 4 týdny
Zdravím.
Mám Amazfit Stratos 2 ROM 2.0.15.0, tel. Redmi 5 plus 4/64, k ovládání hodinek používám Amazfit Watch 3.0.0 vše z tohoto fóra.

Problém, který se mi nedaří vyřešit jsou nekorektně fungující notifikace u různých aplikací. Perfektně fungují pouze u Gmail a Viber. Po přijetí zprávy se zobrazí notifikace v telefonu a zároveň v hodinkách. V hodinkách Gmial zobrazí odesílatele a předmět zprávy, Viber odesílatele a začátek textu zprávy, přičemž po odemčení hodinek lze zprávu přečíst celou.

Problém je u následujících aplikací a jejich notifikací:

Zprávy (systémová app.): zobrazí notifikaci - nezobrazí odesílatele ani text zprávy (pouze text: máte 1 zprávu)
Textra (doinstalovaná app na zprávy, kterou používám jako výchozí): při přijetí zprávy hodinky zavibrují, ale notifikace nevyskočí, po odemčení hodinek lze notifikaci najít mezi přijatými notifikacemi (rovněž s textem máte 1 zprávu, kterou však nelze přečíst)
WhatsApp: notifikace nechodí vůbec

Vše jsem prošel a zkontroloval a u všech app. mám stejná povolení i oprávnění, Amazfit má oprávnění číst zprávy.
Poradíte někdo? Díky
 #366616  od terzdek
 před 3 týdny
Jestli ti to pomůže nevím, nicméně podařilo se mi na Honor 5X rozchodit úplně vše kromě notify kalendáře. Dokonce funguje google + a google foto a podobně.
 #366644  od ZaFr
 před 3 týdny
Což o to, pomohlo by mi to, kdybys mi napsal, jak se Ti to podařilo. Jestli Ti všechno chodí od začátku, nebo jestli jsi někde musel nastavovat, nebo povolovat, případně kde a co. Mě se už podařila Textra i zprávy, takže chodí jak notifikace, tak jdou přečíst. Viber takhle šlape od začátku. Bohužel s WhatsAppem si poradit nedokážu, od něj žádná notifikace, prostě ani neťukne!! Už jsem prolezl úplně všechno, povolil jsem mu i nesmyslné oprávnění a nic, už fakt nevím :triumph:
 #366652  od Ferrari1980
 před 3 týdny
Těch proměnných tam bude asi víc.Me do spuštění app v telefonu nefunguje vůbec žádná notifikace.Po spuštění fungujou na hodinkách úplně všechny.Restartuju tel. a nefunguje zase žádná.Na hodinkách svítí symbol,že nejsou propojené s telefonem.Po spuštění App vše v pořádku.Nekde jsem tu četl,že někdo po spuštění App v telefonu trpí malou vydrží.Proto ji nespouští a notifikace mu fungují.Jak pisu u mě bez spuštění App v telefonu na hodinkách nejede vůbec nic.Zajimave také je,že mě minuli týden nenaměřili po noční vůbec žádný spánek.Nekomu jo.A teď Babo rad.Hodinky mam English global bez úprav a v tel. používám originální App staženou z Google Play.
 #366661  od ZaFr
 před 3 týdny
Mě teď přišla první notifikace z WhatsAppu, tak jsem se rozradostnil. Chtěl jsem to ověřit, nechal jsem si poslat zprávu od kolegy a NIC :fearful: Tak z toho jsem teda daněk!
 #366666  od ZaFr
 před 3 týdny
Tak vážení, toto je výzva pro zdejší borce, kteří problematiku Xiaomi produktů ovládají lépe, než já.
Nedalo mi to a stále jsem zkoušel zjistit, kde je problém. Pak jsem si všiml, že ta první notifikace, která mi udělala takovou radost, byla vlastně až druhá zpráva od jednoho uživatele. Půjčil jsem si tedy telefon od kolegy a začal zkoušet.
Jakmile jsem si poslal zprávu, tak se opět nic nestalo. Hodinky notifikaci nezobrazily a ani náhledem do sekce notifikací tam nebyla. Tak jsem zprávu otevřel v mobilu a udělal pokus č. 2.
Opět jsem si poslal zprávu a nic. Pak hned další, bez přečtení zprávy v mobilu a světe div se, na hodinkách se zobrazilo: Novák Jan (2 zprávy) a druhá zpráva byla v náhledu k přečtení. Každá další zaslaná zpráva se objevila jako notifikace.
Jakmile však zprávy otevřu v mobilu, tak opět prví zaslaná zpráva nic a další chodí a notifikace každou další připočte a zobrazí.

Věc nevídaná a pro mne nepochopitelná. Ví někdo jak na to??? P.S. Stále hovořím o zaslaných zprávách z app WhatsApp. Vše ostatní, jak jsem již uvedl, chodí na první pokus :-P
 #366680  od terzdek
 před 3 týdny
Máš u té notifikace zapnutý display, nebo ne? Jestli si dobře pamatuju, někde tam byla možnost, že se notifikace ukáže jen v případě, je-li vypnutý display. Vím, že to asi víš, jen u mne nic nenapadá.

Jo napadá, zkus ochránit apku whatsappu, aby ji telefon nesměl samovolně ukončovat. Je to jakási bílá listina, nebo tak něco.
 #366764  od ZaFr
 před 3 týdny
Notifikace testuju s vypnutým displejem.
Kde se nastavuje ta možnost aby nebyla aplikace ukončována? Nemůžu to najít. Je to asi ta poslední možnost, kterou jsem zatím neotestoval

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk

 #366840  od terzdek
 před 3 týdny
Jmenuje se to CHRÁNĚNÉ APLIKACE. Mám honor 5X a dostanu se tam takto:
Plocha -> správce telefonu > v rohu je ikonka nastavení > Chráněné aplikace.
 #366875  od ZaFr
 před 3 týdny
Tak to mi nepomůže, mám redmi 5 plus a tam je to ináč. Ale díky.

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk

 #367039  od MaerS
 před 2 týdny
Mam stejny set jako ty Redmi 5 Plus 4/64 se Stratos. Notifikace chodi tedy dobre ale WhatsApp mi nechodil zkusil jsem to vypnout a zapnout v aplikaci Amazfit v nastaveni notifikaci a chodi mi vsechny notifikace.
 #367095  od ZaFr
 před 2 týdny
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 2 týdny
Mam stejny set jako ty Redmi 5 Plus 4/64 se Stratos. Notifikace chodi tedy dobre ale WhatsApp mi nechodil zkusil jsem to vypnout a zapnout v aplikaci Amazfit v nastaveni notifikaci a chodi mi vsechny notifikace.
Tak nepomohlo, problém přetrvává. První nepřijde, druhá a následující ano :scream:
 #368207  od geforce85
 před týdnem
Ahojte mne nechodi ziadna az na prichadzajuci hovor.
Apka 4.0.4 cz a en original v hodinkach
Viete mi poradit?
Skusal som vsetko, pridat povolenia, vypnut setrenie baterky, uzamknut apku
 #368583  od 0stream0
 před týdnem
no já jsem přišel na to, že mi přijdou všechny jen to někdy trvá třeba 1-2 minuty. zkoušeli jste počkat jestli to nepřijde za nějakou dobu?
 #368732  od lukin77
 před týdnem
Z nějakého důvodu mě taky notifikace přestaly chodit. Udělal jsem dle rady martinh22 odparování.
On je to vlastně tovarní reset. Mě to pomohlo, takže díky za radu.
Jen počítejte že přijdete o veškeré nastavení v hodinkách a o všechny soubory v hodinkách (ciferníky, mp3, GPX)
proto raději před tím zálohujte. Navíc jsem musel hodinky přepnout z čínštiny do češtiny. Firmware version 2.0.17.1
 #368982  od ZaFr
 před 5 dny
Já se s notifikacema taky dost potrápil (viz můj zakládací příspěvek v tomto tématu), ale postupně hledáním a vrtáním se mi podařilo všechny rozchodit. Hodně to chtělo do nastavení aplikací a tam povolit co je třeba, zejména povolit číst zprávy (jak nainstalovaným aplikacím, tak zejména systémové app Zprávy). Nejvíce mi dal zabrat WhtasApp, u kterého jsem nastavil úplně vše a stále nic nepomáhalo. Nakonec řešením byla zdejší rada (již nevím od koho, ale díky) - v aplikaci Amazfit Watch - Nastavení - nastavení notifikací - zapnout notifikace - tuto funkci jsem měl samozřejmě zapnutou a pomohlo vypnout a znovu zapnout :anguished:
Od té doby mi vše chodí, nemám problém s dvojími notifikacemi, ani se zpožděním jejich přijetí. Teď už se v tom radši nevrtám :laughing:

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat