[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #224338  od jege
 před 3 lety
Na svém Xiaomi Redmi 2E mám týdenní verzi 6.3.17, která do dnešního dne šlapala bez problémů. Poslední dobou jsem měl pocit, že se rychle vybíjí baterka, tak jsem jej restartoval a po restartu přestal vidět SIM i WiFi sítě. Těsně před restartem jsem ještě použil vestavěný čistič, který ohlásil na oznamovací liště nějaký balast a smazal jsem to, co doporučil. Ráno si na telefonu hrál syn Real Racing, který již jednou asi nějak poškodil ROM, ale nevím, jestli to vůbec má s daným problémem nějakou souvislost.

Telefon je funkční, ale chová se nějak divně, do fasbootu nabootuje, ale do TWRP již ne, namísto toho je tam nějaký čínsko-anglický testovací humus, kde je i nějaké menu, ale po jeho zaškrtnutí se nic neděje. Restarty jsou nějak ztuha, většinou musím vytáhnou baterku a znovu restartovat, ale pokud nabootuje, tak všechno kromě SIM a WiFi funguje normálně.

Přes PC jsem tam nahrál TWRP, smazal cache a Dalvik, nahrál stejnou ROM, jaká tam byla, zase smazal cache a Dalvik a po restartu telefon normálně naběhl, ale SIM a WiFi stejně nevidí. Při dalším pokusu o spuštění recovery je tam zase jenom nějaký čínsko-anglický systém pro testování telefonu.

Neví někdo, co se stalo a jak to spravit?
 #224508  od jege
 před 3 lety
Tak nakonec jsem v TWRP musel smazat/naformátovat data, které se potvrzují napsáním "yes" a pak už telefon normálně zafungoval, přestal psát, že nemůže připojit úložiště a pod. Asi se některá část paměti SW poškodila a bylo nutno ji přeformátovat.
rasto9966 se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 432 uživatelů dne 01 Lis 2019, 12:24

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat