[spes, spesn, veux]
 #516355  od FandaLineageOS
 před 2 měsíci
Zajímavá informace (cituji):

"The sensor in the rn11 has 50m pixels , but they are in groups of 4 . They are arranged as red - green - green - blue . Each one captures the different colours then they get combined into 1 bigger pixel. A lot of people think the photo will have more detail of its set to 50mp but it's just an upscaled 12.5mp one , cause if it displayed all 50mp at their true colours it would look a right mess lol . And the 108mp sensor in the 10 pro produces 12mp photos as it's pixels are in groups of 9"

Zdroj:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


Pixel binning je česky popsaný zde:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Naposledy upravil(a) FandaLineageOS dne 17 Čer 2022, 08:50, celkem upraveno 1 x.
 #516358  od pepol
 před 2 měsíci
Tak vše dle postupu, ale výsledek žádný. Zkoušeno 2x.
 #516361  od immortals
 před 2 měsíci
Fanda to napsal dost podrobně. Pokud tedy je problém to takto zvládnout, doporučím najít si postup na YouTube a nebo se do toho nepouštět :slight_smile:
 #516371  od FandaLineageOS
 před 2 měsíci
Výsledek vždycky nějaký je. Chybová hláška, žlutý vykřičník ve správci zařízení apod. Bez přesného popisu problému ale poradit nelze.
 #516998  od FandaLineageOS
 před 1 měsícem
Manželka je nakonec nejspokojenější s touto verzí Gcam:

MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_MGC.apk
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

nebo

MGC_8.1.101_A9_GV2b_MGC.apk
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Config:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Zdroj:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
spachal se to líbí
 #517120  od Wrchi
 před 1 měsícem
Omlouvám se jestli to sem nepatří. Mám nově Poco X4 pro 5G a s note 11 jsou si hodně podobné. Jde mi spíš jen o aplikaci fotáku. Při focení klasickým fotákem si dělám fotky mobilem v PRO modu a zaráží mě různé možnosti nastavení a případné kvalita v PRO modu. Aplikce u mě dovolí jen 15s dlouhou expozici. Manželka v Note má 30s, švagr v X3 má taky 30s. Na některých webech jsem viděl že X4 Pro má 30s ale jinde taky jen 15s. Je nějaký rozdíl ve verzích pro trhy? Taky formát bylo možné použít přímo RAW, JPG a DNG. V mém mobilu je jen JPG a DNG. Formát by mi zase až tak nevadil ale ten krátký čas expozice mi vadí. Kvalita/vzhled fotky je pak výrazně horší než na mém předešlem Honoru 9. Zkoušel jsem nahrát i jiné aplikace foťáku z google obchodu jako ProCam, Gcam ale i tam mi to nabídne max 15s expozici.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat