[cancro]
 #475731  od Jehuty pilot
 před 1 rokem
Dobrý den, moje Xiaomi Mi4 se včera neprobudilo z režimu spánku. Zjistil jsem, že nereaguje ani na pokus o restart (dlouhé držení zapínacího tlačítka). Telefon nereaguje ani na nabíječku a počítač ho neregistruje (nesvítí ani červená ani jiná kontrolka).
Zařízení je originál 6 let starý. Před cca měsícem se mi telefon dostal do bootloopu, což jsem nakonec vyřešil vyčistěním zaseklého zapínacího tlačítka. Žádné problémy s telefonem nebyly ani jsem nedávno neprováděl žádné změny ROM.
Telefon jsem zkusil půl dne nabíjet, bez reakce. Pokusy o restart do recovery, bez reakce. Telefon jsem tedy otevřel. Žádné viditelné poškození desky jsem nenašel. Na baterii jsem naměřil docela normálních 3.7V. Pokus o spuštění bez připojené desky napájení (tedy jen na baterii), bez reakce.
Rád bych se zeptal jestli nevíte, co s tím dělat. Myslíte, že výměna desky napájení by mohla vyřešit problém?
Předem děkuji za rady a návrhy.
 #475736  od Jehuty pilot
 před 1 rokem
Zajímavé, po kompletní rozborce a sborce telefon naskočil i nabíjení fungovalo normálně. Po tom se znovu zaseklo zapínací tlačítko. Po opětovném vyčištění telefon funguje normálně.
Myslíte, že by nový panel tlačítek mohl problém odstranit trvale?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat