[polaris]
 #490354  od jezevec93
 před 6 měsíci
Po dlouhé době jsem z custom rom přešel na zdejší MIUI stable. Všechno jsem nastavil a nainstaloval (magisk, fluid navigation gestures, obnovil zálohu nastavení miui aplikací)
Z nějakého důvodu telefon nevibruje při rozpoznání otisku. Je to bug v posledním updatu, nebo tuhle funkci odstranily? Lze to někde zapnout? (nikde to nemohu najít)
 #490355  od gogocar
 před 6 měsíci
Je to funkce.
Dotyk na čtečku vibruje jenom při špatném (nerozpoznaném) otisku. Pokud je otisk správný tak se tel. odemkne bez vibrace.
A už vůbec nechápu že v MIUI používáš fluid navigation gestures ale proti gustu .......... :grin:
jezevec93 se to líbí
 #490357  od jezevec93
 před 6 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 měsíci
Je to funkce.
Dotyk na čtečku vibruje jenom při špatném (nerozpoznaném) otisku. Pokud je otisk správný tak se tel. odemkne bez vibrace.
A už vůbec nechápu že v MIUI používáš fluid navigation gestures ale proti gustu .......... :grin:
A bez vibrace je to už dlouho? pamatuju si, že jsem požíval miui (tuším, že to byla miui 11) a telefon vibroval při odemčení. Je možné, že jsem měl v té době CustoMIUIzer, který zapnul tu vibraci.
Po přechodu z custom rom mi ta vibrace celkem chybí :grimacing:
edit: Fluid nav. gestures používám, protože mám rád dlouhé gesto, které se zapne po dlouhém swipnutí (ve smyslu délky). Na miui se dlouhé swipnutí spouští po časové prodlevě, nikoli po dlouhém swipenutí.
Navíc mohu ve FNG dlouhé swipnutí vypnout a tím se krátké swipnoutí vykoná okamžité po jeho detekci. + se dají vypnout animace, takže se to pak celé dá používat a je to super svižné :innocent:

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat