[ginkgo, begonia, willow]
 #495408  od ic3snlb
 před 1 měsícem
Zdravím, poslední dobou na aktuální verzi global 12.0.2 si všímám téměř denně, že se mi na chvíli úplně odpojí obě sim karty a pak se znovu připojí do sítě po pár vteřinách. Neřeší někdo stejnou věc?
 #495426  od ic3snlb
 před 1 měsícem
Mám OneNet (Vodafone) i Tmobile a odpojí to obě. Jak kdyby na chvilku šel telefon do režimu letadlo a pak si to rychle rozmyslel. :no_mouth:
 #495427  od korenisko
 před 1 měsícem
Zatial sa mi to nestalo s kartou ineho operatora. Orange, funfon, o2, vsetky ok bez vypadkov. Mobil normalne stratil signal.
 #496851  od Ján Kocan
 před 4 týdny
Stalo sa to aj mne par krat .... Operator O2 ( Tescomobile ) .
Akoby sa odpojila SIM , a po zadani PIN , znova nabehne ...........
 #496951  od ic3snlb
 před 3 týdny
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 1 měsícem
Mám ten samý problém. A to mám flashnutou tuto verzi po full wipeu.
Chtěl jsem to taky udělat ale mám obavy, že to nevyřeší. Jinak jsem to zkoušel všude možně, stává se to většinou ve chvíli, kdy telefon na 4G potřebuje tahat data. Je jedno jestli mám druhou sim aktivní nebo ne, prostě dojde k odpojení a připojení obou sim karet (pokud je aktivní jen jedna, tak jen té jedné) :unamused:

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat