[Všeobecné návody pre všetky zariadenia]
 #288647  od d.a.e.w
 před 4 lety
No hele, popsal jsem svoji situaci, jak jsem uměl a položil nějaké jednoduché otázky, na které jsem odpověď nedostal. Místo toho jsem dostal to, co je ve fórech obvyklé a to jen povýšenou a nic neříkající odpověď. Při vědomí toho, že jsem opravdu postupoval krok za krokem, jak je popsáno, to na mě nemůže působit jinak. Každopádně i tak ti děkuju a jsem ti vděčný, že se tím zabýváš. Třeba se postupně k něčemu smysluplnému doberem. Dělal jsem vše krok za krokem, dokonce jsem rozbalil toolkit. Asi bych měl uvést i to, že pracuju jako IT technik a správce, takže nějaké základy, jako čtení a pochopení textu, nebo rozbalování archivu zvládám ;-) A nediv se, že jsem už z toho všeho rozladěný, protože jsem zkusil krok za krokem už asi 10 způsobů, jak to vyřešit, a při každém jsem narazil, protože se prostě nedělo to, co mělo, nebo jsou prostě v telefonu potřebné funkce vypnuté, jako např. Správce zařízení Android, ladění přes usb apod. Když jsem vyčerpal všechny možnosti, jak telefon odemknout, nebo provést hard reset, chtěl jsem flashnout novou romku, ale nejsem ani schopný zjistit, jestli mám odemčený bootloader, protože to prostě píše to, co jsem psal už výše. Majitele telefonu jsem požádal, aby si podle návodu poslal žádost na odemčení bootloaderu, ale zatím nevím, jak to dopadlo. Každopádně to vezme podle všeho několik dní, pokud to schválí. Nevím, co teď s tím.
Jinak ti ještě vysvětlím, s čím je problém u těch 3 prdelí různých návodů různě po netu. Někdo popíše postup, který mu zrovna funguje, ale už si často neuvědomuje, že nastavení a stav telefonu někoho druhého může být odlišný. Pak se člověk může přetrhnout a vše pročíst 100x a stejně to nikam nevede a ještě dostává reakce, že je blbej. Najdi si třeba na netu návody na hard reset xiaomi redmi 3s a uvidíš obrázky toho, co já v telefonu rozhodně nemám. Telefon je kupovaný prý v Česku, mimochodem.

Pokud máš pro mě nějakou radu, nebo odkaz na návod, který jsem třeba ještě nezkusil, budu ti vděčný. Vyzkouším a napíšu, co se děje. Zatím díky.
 #302308  od VMach3
 před 4 lety
Účet kterým se v Mi Unlock přihlašuješ nemá oprávnění, to ale není podstatný.
Zkus Toolkit rozbalit v jiném programu (WinRAR)
 #304807  od VMach3
 před 4 lety
Z Fastboot restartuješ telefon dlouhým stiskem zapínacího tlačítka.
Z MEGA můžeš stahovat volbou Stáhnout přes váš prohlížeč
Obrázek
 #324043  od erszo
 před 3 lety
zelo77 píše:Naozaj - pravé tlačítko a rozbaliť do
VMach3 píše:Pak tedy opravdu nevím proč ti toolkit nefunguje
Zdravim, mal som rovnaky problem (" 'fastboot' is not recognized as an ... "), ale "start Info" som spustil normalne, teda NIE ako spravca, a vypisalo mi to vysledok.
Vysledok je: (bootloader) Device unlocked: false, teda uzamknuty. Mozem sa na tento vysledok, aj ked to nebolo spustene ako spravca, spoliehat? :)

Diki

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat